4.07.18

2011

2011.a naisekandmisvõistlused You Tube'is http://www.youtube.com/watch?v=IOU15iUo5AA

Protokollid *.pdf failidena:


Vabastiilis individuaalvõistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimed Elukoht Aeg Koht Trahv
65 Alar Voogla/Kristi Viltrop Tallinn 0:59,80 I  
61 Taisto Miettinen/Kristina Haapanen Soome 1:00,30 II  
66 Marek Zahkna/Merlin Zahkna Tallinn 1:03,60 III  
64 Tõnis Tulp/Sandra Mark Kadrina 1:07,80 4  
72 Margus Kõiv/Agnes Lõssova Viljandi 1:17,80 5  
63 Tapio Panttila/Helina Pärnamägi Soome/Eesti 1:24,50 6  
70 Argo Erit/Laura Reisalu Tallinn 1:25,70 7  
71 Janno Sild/Anu Sild Viljandi 1:26,30 8  
68 Ahti Männik/Moonika Orusalu Järvamaa 1:33,90 9  
69 Jüri Laos/Merit Rahnik Pärnu 1:34,00 10  
62 Jaanus Raamat/Irina ševko Tallinn 1:37,50 11  

* trahv 15 sekundit


Sprindi lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimed Elukoht Aeg Koht Trahv
94 Mauri Zahkna/Merlin Zahkna Tallinn 0:15,30 I  
98 Taisto Miettinen/Kristina Haapanen Soome 0:15,50 II  
95 Alar Voogla/Kristi Viltrop Tallinn 0:16,70 III  
96 Argo Erit/Laura Reisalu Tallinn 0:16,80 4  
93 Jaanus Raamat/Irina ševko Tallinn 0:20,90 5  
91 Tapio Panttila/Helina Pärnamägi Soome 0:23,70 6  
92 Rauno Hokkanen/Gaide Ilves Soome/Eesti 0:29,20 7  
100 Agnes Lõssova/Margus Kõiv Viljandi 0:34,70 8  
99 Hans Kruusamägi/Siret Kotka Nõmme/Triigi 0:42,90 9  

* trahv 15 sekundit


Maratoni lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimed Elukoht Aeg Koht Trahv
104 Ahti Männik/Moonika Orusalu Järvamaa 4:40,60 I  
101 Tapio Panttila/Helina Pärnamägi Soome 5:03,90 II  
103 Mart Kajari/Laura Reisalu Tallinn 5:04,30 III  
102 Hans Kruusamägi/Siret Kotka Väike-Maarja 7:13,40 4  

* trahv 15 sekundit


Võistkondliku võistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Võistkond Võistlejad Aeg Koht Trahv
2 Sõbrad Mauri Zahkna, Marek Zahkna, Renno Remmel, Merlin Zahkna 1:20,90 I  
7 Sparta Laura Reisalu, Mart Kajari, Marek Morozov, Argo Erit 1:48,90 II  
6 Tamsalu vald Siret Kristel, Rasmus Koitsalu, Lenar Rünk, Oliver Eding 1:54,60 III  
1 Eesti Reformierakond Hanno Pevkur, Indrek Kesküla, Allar Adamson, Kai Hinnosaar 1:59,20 4  
4 IRL Merle Laud, Rainer Miltop, Teet Paju, Marko Pomerants 2:03,20 5  
8 Väike-Maarja vald Aule Rebane, Kalev Nõmmiste, Raul Kütt, Aimar Türbsal 2:29,30 6  
3 Keskerakond Priit Toobal, Raivo Tammus, Hans Kruusamägi, Siret Kotka 2:58,80 7  

* trahv 15 sekundit


Külade võistluse lõpuprotokoll

Stardi nr. Võistkond Võistlejad Aeg Koht Trahv
132 Avanduse küla Merike Toming, Tarmo Kaasik, Allan Läll, Jüri Laos 2:17,20 I  
133 Triigi küla Siret Kotka, Raivo Tammus, Janek Kungla, Jüri Kaskema 2:17,30 II  
130 MTÜ Nelikand Andre Süvaorg, Janno Matto, Rein Miller, Mari-Liis Martõnova 2:18,20 III  
131 Eipri küla Mati Mund, Märt Põlluveer, Mari-Liis Mund, Erki Meidra 3:20,00 4  
134 Sonkajärvi Sulo Eronen, Kari Rönkkö, Jari Leskinen, Saara Padokoski 3:50,40 5  

* trahv 15 sekundit

 

Toimetaja: -