4.07.18

2008

Protokollid *.pdf failidena:


Vabastiilis individuaalvõistluse lõpuprotokoll: 

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
38 Madis Uusorg / Inga Klauson Nõva vald 0:58,30 I  
31 Taisto Miettinen / Kristiina Haapanen Soome 1:00,00 II  
37 Alar Voogla / Kristi Viltrop Tallinn 1:00,70 III  
43 Ivar Frantsuzov / Inger Eelma Tallinn 1:02,60 4  
45 Tõnis Tulp / Lisette Mägi Kadrina vald 1:03,70 5  
44 Raiko Kiudmaa / Elina Allais Võru 1:04,30 6  
39 Renno Remmel / Merlin Linnusaar Tartu/Tallinn 1:04,70 7  
40 Andres Laanemägi / Maret Kongi Hulja 1:07,40 8  
47 Priit Ailt / Karina Kongi Tartu 1:09,30 9  
33 Mati Kõiv / Heli Pedak Rava/Tapa 1:09,60 10  
41 Tivo Võhmar / Kerli Tsvetkov Kiltsi 1:11,80 11  
46 Priit Randman / Anna-Liisa Kuslap Kadrina/Palmse 1:13,50 12  
32 Kaupo Kivisoo / Maiu Krik Tallinn 1:25,50 13  
42 Raul Veia / Gaide Ilves Väike-Maarja 1:27,30 14  
34 Jako Laanemägi / Niino Festsin Tallinn/Tartu 1:38,00 15  
35 Janno Sild / Anu Sild Viljandi 1:40,20 16  
36 Urmas Leemets / Aire Leemets Tapa 3:11,20 17  
* - trahv 15 sekundit

 


Maratoni lõpuprotokoll: 

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht
15 Priit Ailt / Karina Kongi Tartu 6:25,70 I
11 Alar Voogla / Kristi Viltrop Tallinn 6:35,10 II
14 Priit Randman / Anna-Liisa Kuslap Kadrina/Palmse 7:27,10 III
16 Kristjan Adamson / Kady Armipaik Tallinn 8:11,50 4
12 Joni Juntunen / Anne Eskelinen Soome 10:11,40 5
13 Hans Kruusamägi / Siret Kotka Väike-Maarja 11:47,70 6
17 Taisti Miettinen / Kristiina Haapanen Soome DNF 7
* - trahv 15 sekundit

 


Sprindi lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
55 Alar Voogla / Kristi Viltrop Tallinn 0:14,83 I  
63 Mauri Zahkna / Merlin Linnusaar Tallinn 0:14,92 II  
51 Taisto Miettinen / Kristiina Haapanen Soome 0:15,00 III  
64 Renno Remmel / Merliln Linnusaar Tartu 0:15,60 4  
62 Artjom Arhangelski / Kristi Viltrop Rakvere 0:16,05 5  
59 Ivar Frantsuzov / Inger Eelma Tallinn 0:16,81 6  
60 Raiko Kiudmaa / Elina Allais Võru 0:17,04 7  
57 Ranner Kuningas / Sandra Kullas Tallinn 0:17,60 8  
56 Andres Laanemägi / Maret Kongi Hulja 0:17,87 9  
53 Sillar Korsar / Signe Korsar Pärsti vald, Viljandimaa 0:18,46 10  
58 Tivo Võhmar / Kerli Tsvetkov Kiltsi 0:18,69 11  
54 Mati Kõiv / Heli Pedak Rava/Tapa 0:18,85 12  
61 Tõnis Tulp / Lisette Mägi Kadrina vald 0:20,45 13  
52 Kaupo Kivisoo / Maiu Krik Tallinn 0:36,10 14  
* - trahv 15 sekundit

 


Võistkondliku võistluse lõpuprotokoll: 

Stardi nr. Asutus Võistlejad Aeg Koht trahv
2 Sõbrad Mauri Zahkna, Marek Zahkna, Renno Remmel, Merlin Linnusaar 1:15,10 I  
1 Konkurendid Alar Voogla, Artjom Arhangelski, Andres Laanemägi, Kristi Viltrop 1:34,00 II  
4 Uusorg Fanclub Kristjan Adamson, Kaupo Sasmin, Janari Taar, Kady Armipaik 1:38,40 III  
3 Väike-Maarja Vald Hans Kruusamägi, Raul Veia, Vladimir Tsurkin, Siret Kotka 2:11,30 4  
* - trahv 15 sekundit

 

Toimetaja: -