4.07.18

2007

Protokollid *.pdf failidena:


Vabastiilis individuaalvõistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
36 Madis Uusorg/Inga Klauson Tallinn 0:59,31 I  
33 Alar Voogla/Kristi Viltrup Loksa 1:02,86 II  
41 Taisto Miettinen/Eija Stenberg Soome 1:04,29 III  
39 Andres Laanemäg/Maimu Reisenbuk Hulja 1:05,50 4  
37 Kaido Männi/Lyzell Lohvart Türi 1:06,12 5  
42 Ilpo Haalisto/Kelly Ilves Soome 1:06,35 6  
32 Artjom Arhangelski/Ann Uusmaa Rakvere 1:07,25 7  
46 Lauri Tanner/Maarja Maiste Läänemaa 1:07,94 8  
40 Urmet Toomela/Leana Gritsenko Türi 1:08,83 9  
44 Margo Hussar/Riin Ristla Koeru/Väike-Maarja 1:09,66 10  
34 Mikk Talvik/Birgith Pagil Koeru/Järva-Jaani 1:11,94 11  
43 Ivar Frantsuzov/Sabina Treial Tallinn 1:23,64 12 *
38 Jako Laanemägi/Nino Festsin Tartu 1:47,79 13 *
35 Andres Palmi/Anu Palmi Rakvere vald Levala küla 1:52,68 14  
45 Janno Sild/Anu Samartsev Viljandi 2:01,88 15 *
31 Urmas Leemets/Aire Leemets Tapa 2:54,25 16  
* - trahv 15 sekundit

 

Maratoni lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
15 Marek Zahkna/Merlin Linnusaar Tallinn 6:09,53 I  
17 Ilpo Haalisto/Kelly Ilves Soome 6:47,99 II  
20 Kristjan Adamson/Kady Armipaik Tallinn 7:36,85 III  
13 Mikk Talvik/Birgith Pagil Koeru/Järva-Jaani 7:51,59 4  
19 Margus Kõiv/Agnes Lõssova Viljandimaa 7:51,80 5  
14 Indrek Jürgenson/Anne-Mari Anderson Tartumaa Tähtvere vald 8:54,07 6  
18 Ivar Frantsuzov/Sabina Treial Tallinn 10:24,77 7  
11 Hans Kruusamägi/Maarit Thetloff Väike-Maarja Vald 12:03,97 8  
16 Taisto Miettinen/Eija Stenberg Soome DNF    
12 Kristi Viltrup/Alar Voogla Loksa DNS    
* - trahv 15 sekundit

 

Sprindi lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
57 Taisto Miettinen/Eija Stenberg Soome 0:15,53 I  
54 Kaido Männi/Lyzell Lohvart Türi 0:15,96 II  
51 Artjom Arhangelski/Ann Uusmaa Rakvere 0:17,45 III  
53 Ranner Kuningas/Inga Klauson Tallinn 0:18,03 4  
56 Andres Laanemägi/Maimu Reisenbuk Hulja 0:18,46 5  
58 Ilpo Haalisto/Kelly Ilves Soome 0:18,57 6  
55 Indrek Jürgenson/Anne-Mari Anderson Tartumaa Tähtvere vald 0:19,75 7  
59 Renno Remmel/Merlin Linnusaar Tallinn 0:19,84 8  
52 Kalev Nõmmiste/Leie Arula Väike-Maarja 0:23,56 9  
60 Raul Veia/Julya Galvin Iirmaa/Eesti 0:30,75 10  
61 Alar Voogla/Kristi Viltrup Loksa DNS    
* - trahv 15 sekundit

 

Võistkondliku võistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Asutus Võistlejad Aeg Koht trahv
3 Sõbrad Merlin Linnusaar, Mauri Zahkna, Marek Zahkna, Renno Remmel 1:19,10 I  
4 Tamsalu Vald Toomas Uudeberg, Janek Kungla, Pavo Raudsepp, Tuuli Uudeberg 1:39,10 II  
1 Konkurendid Alar Voogla, Janek Lõomets, Jako Laanemägi, Ann Uusmaa 1:41,50 III  
2 Väike-Maarja Vald Katrin Tirman, Raul Veia, Hans Kruusamägi, Andres Laanemägi 2:06,03 4  
* - trahv 15 sekundit

 

Toimetaja: -