4.07.18

2006

Protokollid *.pdf failidena: 


Vabastiilis individuaalvõistluse protokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
35 Margo Uusorg/Sandra Kullas Nõva/Väike-Maarja 0:58,10 I  
36 Madis Uusorg/Inga Klauson Nõva/Tallinn 1:00,60 II  
40 Ivar Frantsuzov/Sabina Treial Tallinn 1:03,90 III  
38 Taisto Miettinen/Eija Stenberg Soome 1:04,90 4  
34 Margo Hussar/Riin Ristla Järva-Jaani/Väike-Maarja 1:06,10 5  
32 Andres Laanemägi/Marge Rumask Hulja 1:07,90 6  
37 Raido Kalbach/Britta Piirsalu Tallinn 1:07,90 7  
33 Kaido Männi/Lyzell Lohvart Türi 1:08,60 8  
41 Indrek Jürgenson/Anne-Mari Anderson Tartumaa 1:19,20 9  
43 Märt Roosna/Martina Niin Tartu 1:19,80 10  
39 Joni Juntunen/Veevi Kõrgmäe Soome/Eesti 1:21,50 11  
31 Alar Voogla/Jaana Abner Kadrina 1:23,00 12 *
42 Hans Kruusamägi/Siret Kotka Väike-Maarja 2:27,30 13  
* - trahv 15 sekundit


Abielupaaride võistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
14 Jaanus Undrest/Anneli Undrest Sõmeru vald 1:08,40 I  
11 Jouni Jussila/Tiina Jussila Soome 1:16,50 II  
16 Margus Kõiv/Agnes Lõssova Viljandimaa 1:23,10 III  
12 Margo Kivivare/Signe Kivivare Müüriku Väike-Maarja vald 1:45,80 4 *
13 Janno Sild/Anu Samartsev Viljandi 2:05,70 5 *
* - trahv 15 sekundit


Sprindi lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi Elukoht Aeg Koht trahv
56 Taisto Miettinen/Eija Stenberg Soome 0:15,90 I  
62 Kaido Männi/Lizell Lohvart Türi 0:16,00 II  
58 Ivar Frantsuzov/Sabina Treial Tallinn 0:16,08 III  
61 Tarmo Saar/Stella Kask Varangu Väike-Maarja vald 0:17,00 4  
53 Marek Zahkna/Geidi Kruusmann Tartu/Lääne-Virumaa 0:17,70 5  
52 Mauri Zahkna/Kati Elmi Tallinn/Hiiumaa 0:17,80 6  
51 Alar Voogla/Jaana Abner Kadrina 0:18,10 7  
54 Andres Laanemägi/Marge Rumask Hulja 0:19,40 8  
59 Indrek Jürgenson/Anne-Mari Anderson Tartumaa 0:19,70 9  
55 Jouni Jussila/Tiina Jussila Soome 0:20,20 10  
60 Raul Veia/Aule Rebane Väike-Maarja 0:20,70 11  
57 Joni Juntunen/Veevi Kõrmäe Soome/Eesti 0:32,20 12 *
* - trahv 15 sekundit


Võistkondliku võistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Asutus Võistlejad Aeg Koht trahv
3 Sõbrad Mauri Zahkna, Marek Zahkna, Renno Remmel, Kati Elmi 1:21,30 I  
7 Sonkarun Taisto Miettinen, Eija Stenberg, Joni Juntunen, Jouni Jussila 1:36,80 II  
2 Koerukad Tarmo Saar, Mikk Talvik, Ott Talvik, Stella Kask 1:50,70 III  
4 Väike-Maarja vald Aule Rebane, Raul Kütt, Raimo Maasik, Raul Veia 1:57,70 4  
5 Tamsalu vald Toomas Uudeberg, Janek Kungla, Peeter Vaikmaa, Ursula Saar 2:01,90 5  
1 Konkurendid Alar Voogla, Jaana Abner, Madis Kiis, Andres Laanemägi 2:10,70 6 *
6 Vankri Mari Uku Kesler aka Fatamorgana, Rene Mere aka Pantaloone, Renno Guitor aka ninasarvik, Mari Pubi 4:13,00 7  
* - trahv 15 sekundit
 

 

Toimetaja: -