4.07.18

2004

Vabastiilis individuaalvõistluse protokoll:

Stardi nr Nimi (sünniaasta) Elukoht Aeg Koht trahv
31 Madis Uusorg (1983), Inga Klauson (1985) Tallinn/Nõva 1:01.90 I  
42 Ivar Frantsuzov (1977), Janne Mugame (1982) Tallinn 1:04.96 II  
40 Raimo Pajusalu (1981), Veronika Säinas (1975) Pärnu linn 1:05.17 III  
34 Margo Hussar (1981), Marlen Mägi (1982) Järva-Jaani/ Väike-Maarja 1:09.65 4  
39 Tairo Talvis (1976), Kaidi Möll (1977) Tartu linn 1:15.64 5  
41 Margus Kõiv (1968), Agnes Lõssova (1970) Karksi vald 1:23.83 6  
32 Gunnar Aasumets (1982), Diana Kirs (1983) Väike-Maarja/ Rakvere vald 1:24.22 7  
33 Indrek Jürgenson (1974), Anne-Mari Andreson (1983) Tähtvere vald 1:24.88 8  
35 Aleksander Mozajev (1973), Maarika Pärnasalu (1975) Kuusalu 1:25.64 9 *
38 Kaido Männi (1969), Siret Heinaste (1968) Türi linn 1:29.51 10 *
36 Katrin Tirman (1980), Ants Einsalu (1959) Väike-Maarja 1:30.47 11 *
37 Märt-Jaanus Jelsukov (1984), Mirjam Rääbis (1984) Tallinn 1:43.97 12  
* - trahv 15 sekundit

 

Abielupaaride võistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr Nimi (sünniaasta) Elukoht Aeg Koht trahv
11 Jaanus Undrest (1981), Anneli Undrest (1979) Näpi 1:09.76 I  
15 Hugo Müüdla (1968), Eve Müüdla (1979) Jõhvi vald 1:14.30 II  
12 Sillar Korsar (1974), Signe Korsar (1973) Pärsti vald 1:37.64 III *
13 Urmas Oserov (1969), Jelena Oserov (1972) Tapa linn 1:43.71 4  
16 Janno Sild (1972), Anu Samartsev (1978) Viljandi linn 1:55.58 5  
14 Ain Hindrimäe (1968), Maila Hindrimäe (1973) Kohila vald 2:09.15 6 *
* - trahv 15 sekundit

 

Võistkondliku võistluse lõpuprotokoll:

Stardi nr Asutus Võistlejad Aeg Koht trahv
4 Äntu Farm Ivi Lõomets, Janek Lõomets, Ardi Lõomets, Ants Einsalu 1:27.58 I  
6 Pätu Merlin Linnusaar, Mauri Zahkna, Marek Zahkna, Renno Remmel 1:40.89 II  
2 Väike-Maarja vald Katrin Tirman, Indrek Kesküla, Raul Kütt, Ahti Kullamaa 1:55.82 III  
3 Tamsalu vald Ursula Saar, Toomas Uudeberg, Peeter Vaikmaa, Martin Uudeküll 2:12.00 4  
5 Tapa Mill Jelena Oserov, Urmas Oserov, Anti Vissak, Igor Aniðtðuk 2:30.10 5 *
7 Järva-Jaani vald Birgith Pagil, Margo Hussar, Janno Juns, Rando Suve 2:53.00 6 *
1 Väle Orav Marika Sazko, Taavi Ojasalu, Erki Kimber, Silver Aros 2:57.64 7 *
8 ERAKOND Naksitrallid Lili Guitor, Sven Tammoja, Lennar Laks, Martin Märtson 3:11.77 8  
* - trahv 15 sekundit

 

Pallivõistluse lõpuprotokoll:

Nimi Aeg Koht
Hugo Müüdla 01:11.6 I
Heigo Masing 01:19.3 II
Taivi Pedor 01:20.7 III
Anneli Kütt 01:27.6 4
Kristjan Adamson 01:28.6 5
Meelis Männik 01:29.2 6
Argo Lõomets 01:32.3 7
Indrek Kesküla 01:40.9 8
Kerle Jõeäär 01:49.0 9
Margus Kilk 01:49.4 10
Kerli Männik 02:18.0 11
Ahti Kullamaa   diskl.

 

Toimetaja: -