4.07.18

2000

Individuaalarvestuse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Nimi (sünniaasta) Elukoht Aeg Koht Trahv
27 Margo Uusorg (1979); Birgit Ulrich (1982) Nõva vald / Tallinn 0:53,96 1  
11 Jaanus Liivamägi (1971); Moonika Sarina (1982) Tartu / Väike-Maarja 1:07,36 2  
5 Meelis Tammre (1978); Anna Zilberberg (1980) Rakvere linn 1:08,20 3  
19 Allan Karu (1967); Larissa Mentšikova (1978) Kunda linn 1:08,28 4  
13 Hugo Müüdla (1968); Eve Virunurm (1978) Jõhvi linn 1:11,18 5  
17 Tauno Suits (1983); Silvia Moltšanova (1982) Tartumaa 1:11,52 6  
4 Toomas Järveoja (1961); Milvi Hoop (1963) Elva linn 1:11,63 7  
8 Jaanus Undrest (1974); Anneli Undrest (1979) Sõmeru vald 1:11,69 8  
21 Toomas Liivak (1970); Ragne Liivak (1976) Tartu linn 1:12,23 9  
28 Antti Nöps (1969); Gunnel Ojaste (1968) Tartu linn 1:13,47 10  
16 Hindrek Jürna (1976); Moonika Ingeroinen (1980) Rägavere / Väike-Maarja 1:14,63 11  
1 Martin Uudeküll (1973); Õnnela Silm (1972) Tamsalu vald 1:14,72 12  
25 Marger Porman (1981); Õnnela Porman (1975) Kadrina vald 1:14,89 13  
23 Andres Saamot (1976); Aljona Karin (1975) Haljala vald 1:15,17 14  
22 Andres Kiigemägi (1959); Annika Talvar (1971) Rakke vald 1:15,27 15  
2 Janno Sild (1972); Anu Samartsev (1978) Viljandi linn 1:15,31 16  
12 Janek Lõomets (1971); Kätlyn Rohtla (1982) Väike-Maarja 1:15,41 17  
20 Priit Miller (1971); Reeda Väli (1973) Kaarma vald 1:16,21 18  
15 Peeter Karask (1975); Siret Sepp (1980) Tartu linn 1:16,48 19  
14 Argo Ambos (1976); Annika Valdner (1974) Otepää 1:16,89 20  
30 Ants Einsalu (1959); Kristel Tamm (1971) Väike-Maarja vald 1:17,52 21  
29 Janek Suits (1977); Triin Paju (1976) Tartumaa 1:20,13 22  
24 Riho Mäe (1963); Rael Mäe (1967) Vinni vald 1:22,70 23  
6 Kaupo Einmann (1976); Eve Einmann (1976) Sõmeru vald 1:30,59 24  
26 Meelis Juhandi (1971); Annika Juhandi (1974) Kaarma vald 1:31,12 25  
3 Andres Terts (1964); Anneli Amur (1969) Kõue vald 1:31,85 26  
9 Urmas Oserov (1969); Jelena Oserov (1972) Tapa linn 1:35,26 27  
18 Kristjan Pärnamägi (1979); Agne Kalson (1982) Väike-Maarja vald 1:35,69 28 *
10 Aleksei Ditman (1977); Aili Väli (1983) Tallinn 1:57,58 29 *
7 Endel Pärn (1963); Maret Maasalu (1989) Rapla linn 2:05,66 30 * *
* - trahv 15 sekundit

 

Võistkondliku arvestuse lõpuprotokoll:

Stardi nr. Asutus Võistlejad Aeg Koht Trahv
40 OÜ Ruda Trading Kätlyn Rohtla, Tõnis Mets, Ardi Lõomets, Janek Lõomets 1:55,82 1  
34 AS Kommest Auto Maarja Rüütmann, Guido Klammer, Jaanus Pajula, Lembit Lõhmus 2:13,34 2  
37 AS Tartu Õlletehas A. Le Coq Milvi Hoop, Toomas Järveoja, Ken Järveoja, Jaanus Järveoja 2:31,06 3  
33 Rakvere Metsamajand Mirja Vilt, Jaak Uudeküll, Aivar Zarubin, Ants Einsalu 2:47,71 4  
31 AS Antaares Merike Sild, Raul Veia, Jaanus Hiiemäe, Rando Aas 3:03,07 5 * *
32 AS Sampo Eesti Kindlustus Urve Luhamets, Andrus Kattel, Tarmo Lääne, Janek Järva 3:17,86 6 *
38 Väike-Maarja vald Lili Guitor, Sven Kesler, Raimo Maasik, Raimo Beilmann 4:06,74 7  
39 AS Kaarma KT Triin Vilimaa, Jüri Vilimaa, Lauri Leiten, Tiit Haus 4:23,44 8 * *
* - trahv 15 sekundit

 

Toimetaja: -