Tööle asus uus meediaspetsialist

Esmaspäevast, 29. oktoobrist töötab Väike-Maarja vallas meediaspetsialistina Kristel Kitsing.

Kristel on pärit Tartumaalt, üle kümne aasta aga juba Väike-Maarja valla kodanik. Ta on õppinud meedia õppesuunaga Lähte Ühisgümnaasiumis ja jätkanud erialaseid õpinguid Tartu Ülikoolis. Üle kümne aasta on ta töötanud reklaami valdkonnas meediaagentuuris, enne Väike-Maarja vallavalitsusse tööle asumist pidas ta Lääne-Viru maavalitsuses avalike suhete peaspetsialisti ametit.

Valla elanikud tunnevad Kristelit eeskätt aktiivse naiskodukaitsja, ürituste korraldaja ja fotograafina. Tema sulest on ilmunud arvukalt artikleid naiskodukaitse tegemistest. Lisaks koduvalla ürituste korraldamisele on ta panustanud aastaid Ööjooksu õnnestumisse ja vedanud Põhjakeskuses mitmeid suurüritusi.

Kristel jääb hea seisma valla kodulehe info aktuaalsuse eest ja hakkab toimetama valla infolehte. Ta panustab ka valla ürituste õnnestumisse ning koordineerib koostööd sõprusvaldade jt välisriikide esindajatega.

Kristeli sõnul jätkub vallalehe väljaandmine ikka vanas headuses. „Vaieldamatult jääb vallaleht tulevikuski kohalike tööde-tegemiste kajastajaks ja on valla nägu.  Samas püüame aga oma ajalehte ka huvitavamaks muuta, seda eelkõige mõne uue ideega ja teie kõigi panusega," märkis Kitsing ja kutsus kõiki koostööle.

Väike-Maarja meediaspetsialisti kohale laekus 11 kandideerimisavaldust, vestlusvooru pääses edasi neli. Väike-Maarja vallavanema Indrek Kesküla sõnul rääkis Kristel Kitsingu kasuks just tema varasem töökogemus, mille hulka kuulus muuhulgas suhtlus maavalitsuse välispartneritega.