« Tagasi

Parimaid kaadreid papsist ja lapses püüab Liis Niinemets

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis teist aastat järjest Liis Niinemets.

Niinemetsa foto „Olen täpselt issi nägu" võlus žüriid just mõnusa huumori poolest. „No oleme harjunud vanematena ikka lapsi keelama. See foto teeb lausa kadedaks, sest emotsioon, mis kaadrist välja hüppab, on võrratu," märkis Väike-Maarja naiskodukaitsja, kohaliku lasteaia liikumisõpetaja Margit Randveer.

Teise auhinnalise koha sai konkursil foto „Parim mängukaaslane", mille autoriks Signe Kivivare.

Kolmas väärikas koht läks Birgit Ilvesele kaadrisse püütud foto eest „Lõbusõit pakikal".

Publiku lemmikuks kuulutati Mari-Ann Kundla tehtud foto „Üle kivide ja kändude... aga alati ISSIGA KOOS!"

Väike-Maarja Gümnaasiumi huvijuht Helina Lükk märkis, et tema valikute aluseks žürii liikmena oli eelkõige isa roll lapse elus ja koos veedetud kvaliteetaeg, kus leitakse ühised nauditavad tegevusi ja arvestatakse mõlema poole soovidega.

Kolmandaks žürii liikmeks oli Väike-Maarja vallavalitsuse kultuurinõunik Ivika Aman, kes märkis kolmanda koha saavutanud foto kohta, et tegemist on klassikalise kesk-kadreeringuga ja positiivse emotsiooniga fotoga. Tema sõnul oli fotolt näha, et isa ja poja vahel on hea klapp.

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja Väike-Maarja vallavalitsuse poolt korraldatav fotojaht „Paps ja laps" vältas 25. oktoobrist kuni 4. novembrini. Osaleda võisid kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tundsid, et isa ja lapse ühishetked väärivad jäädvustamist.

Parimate tööde autoreid tunnustati Põhjakeskuse kinkekaartide ja lisaauhindadega Väike-Maarja Gümnaasiumi poolt korraldataval isadepäevaüritusel gümnaasiumi peahoones.