Väike-Maarja vald liitub jäätmejaamade infosüsteemiga

Väike-Maarja vald võtab 1. oktoobrist kasutusele jäätmejaamades uue infosüsteemi, et parendada jäätmejaamade tööd.

Infosüsteemi kasutamisel saame parema ülevaate jäätmeliikidest ja -kogustest ning ka sellest kui palju teistest omavalitsustest meie jäätmejaamadesse prügi jõuab. Samuti võimaldab kasutusele võetav infosüsteem väljastada rahalise tehingu kohta koheselt arve või tasuta äraantavate jäätmete koguste kohta vastava tõendi.

PANE TÄHELE! Alates 1. oktoobrist tuleb seetõttu Väike-Maarja valla jäätmejaamadesse (Väike-Maarja, Rakke ja Simuna) jäätmete toomisel kaasa võtta kaasa ID kaart, selle puudumisel mõni muu isikut tõendav dokument. Esitada võib ka lihtsalt jäätmejaama töötajale oma isikukoodi.

Kuni aasta lõpuni kehtib Väike-Maarja valla jäätmejaamades senine hinnakiri (viide hinnakirjale). Järgmisest kalendriaastast hakkavad kehtima eraldi hinnakirjad Väike-Maarja valla elanikele, ettevõtetele ja Väike-Maarja valda sissekirjutust mitteomavale elanikule.