Eesti Kultuurkapital kuulutab välja kultuuripreemia „Kultuuripärl“ kandidaatide esitamise Lääne-Viru maakonnas

Preemia eesmärk on tunnustada ja innustada kõrgvormis kunstide, rahvakultuuri ning kehakultuuri ja spordi valdkonnas tegutsevate inimeste erialast pühendumist maakondades. Kultuuripärl antakse välja koostöös Lääne-Viru Omavalitsuste Liiduga.

Preemia kandidaadiks võib esitada vastavas maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, kellel on jooksval aastal silmapaistvaid teeneid oma maakonna kultuuri- ja spordielu edendamisel.

Lisaks ootab Eesti Kultuurkapitali Lääne-Virumaa ekspertgrupp ettepanekuid tunnustus- ja aastapreemiaks  erinevates kultuuri- ja spordielu valdkondades. Kandidaadiks võib esitada Lääne-Viru maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, mittetulundusühinguid ja organisatsioone.

Kandidaate võivad esitada kõik isikud ja organisatsioonid. Korraga võib esitada ainult ühe kandidaadi.

Lääne-Virumaa ekspertgrupile tuleb esitada vabas vormis ettepanek või taotlus, milles peavad olema:

• lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest jooksval aastal;
  • kandidaadi tutvustus ja andmed (nimi, isikukood, aadress, telefon, e-post).

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 20. november 2019.

Kirjalikud ettepanekud palume saata e-posti aadressil laanevirumaa@kulka.ee või esitada taotlus

E-KULKA kaudu aadressil https://taotlus.kulka.ee.

Lisainfo: Eda Lauri tel 5190 7246.