3.07.18

Kauni Kodu konkursi võitjad alates 1999.aastast

2017.a
1. Perekond Vahemetsa kodu Kännukülas
2. Perekond Jaanseni kodu Eipri külas
3. Lilian Rikkeni ja Margus Lebeni kodu Väike-Maarja alevikus
4. Kerli Võrno ja Are Ilvese kodu Väike-Maarja alevikus
5. Perekond Ellami kodu Raeküla külas
6. Aili Kepsi kodu Kännuküla külas
 
2016. a 
1. Perekond Raitšuki kodu Ärina külas
2. Perekond Eelmaa kodu Pandivere külas
3. Perekond Paju kodu Väike-Maarja alevikus 
4. Birgit Kopti ja Peeter Ilvese kodu Väike-Maarja alevikus
5. Maris Kõrgmäe ja Hans Kruusamägi kodu Äntu külas
6. Tiiu Kaselo ja Ain Vilderseni kodu Pikevere külas
 
2015. a
1. Perekond Rand tootmistalu Avanduse külas
2. Perekond Komp kodu Avanduse külas
3. Perekond Kasemets kodu Nadalama külas
4. Kurtna külamaja (MTÜ Nelikand)
 

2014. a
1. Perekond Etti suvekodu Kännukülas  
2. Maie Ranna kodu Simunas 
3. Perekond Olvi Uus tn 7 Väike-Maarjas  
4. Perekond Raadik Kesk tn 10 Väike-Maarjas  
5. Perekond Tiigivee Linamäe kinnistu Äntu külas 
6. OÜ Pandivere Pansion Vao külas  
7. MTÜ Triigi Mõis  
8. Perekond Malmberg Lillemäe kinnistu Koonu külas  
 
2013. a
Asutused-ettevõtted:
1. Vao Ratsaklubi, hobusetall koos ratsakompleksiga (Talli ja Platsi kinnistu Vao küla) 
2. Endine Simuna keskuse katlamaja hoone, tootmismaa Simuna alevikus (Allee tn 5 kinnistu) 
3. OÜ ReinPaul, tootmismaa Ebavere külas (ReinPauli kinnistu)
4. Pandivere Kartulikasvatus OÜ, tootmismaa Ärina külas (Sulase kinnistu)
Kortermajad-ridaelamud:
1. Tamme tn 5A kortermaja Väike-Maarja alevik
2. Tamsalu mnt 7 ridaelamu Väike-Maarja alevik
3. Ehitajate tee 7 Väike-Maarja alevik
4. Ehitajate tee 9 Väike-Maarja alevik

2012. a
1. Perekond Pello Kolde tn 10 Väike-Maarja alevik
2. Perekond Haiba Kolde tn 15 Väike-Maarja alevik
3. Helju Nurk kiviktaimla Renne teel Väike-Maarja alevik
4. Perekond Lukmann Välja tn 10 Väike-Maarja alevik
5. Ly Ipsberg ja Raivo Narits Pajula kinnistu Koonu küla
6. Reeva Johanson Roosimäe kinnistu Liivaküla küla
7. Baltic Agro AS Hoidla kinnistu Ebavere küla

2011. a
1. Perekond Kleband Kolde tn 6 Väike-Maarja alevik
2. Perekond Haus Viljatoa kinnistu Vao küla
3. Perekond Niinemets Pajumaa kinnistu Määri küla
4. Madis Soomer Härma kinnistu Vao küla
5. Tiiu Laidro Vanaaidamehe kinnistu Avanduse küla
6. Perekond Paas Uus tn 18 Väike-Maarja alevik
7. Perekond Ojasaar Metsanurga kinnistu Määri küla 

2010. a
1. Juhani Pihlak Pihlaka talu Liivaküla
2. KÜ Lõuna tn 19 Väike-Maarja alevik
3. Marika Karron Ukuaru kinnistu Varangu küla
4. Tiina Rammo Jaama tn 9a Kiltsi alevik
5. Oleg Tšakirov Võidu tn 5a Väike-Maarja alevik
 

2009. a
Kaunimad kodud: 
Vaima Kivistu Vetiku talu Eipri küla, perekond Traksmaa Pikk tn 7 Simuna alevik, perekond Olvi Uus tn 7 Väike-Maarja alevik, perekond Hiietamm Parkali tn 20 Simuna alevik, perekond Rõngas Rõnga talu Määri küla, perekond Kruusamägi Nõmmekala kinnistu Nõmme küla, perekond Möldre Nõmmeveski talu Nõmme küla, Lii Kullamaa Kiltre kinnistu Avispea küla, Andrus Läll Allika talu Avanduse küla, Anne Jaagumägi ja Jaanus Kaare Vahtra kinnistu Avispea küla, perekond Kaare Metsanurga talu Triigi küla.
 
2008. a
1. Perekond Lepiksoo Energia tn 25 Väike-Maarja alevik
2. Perekond Jaanson Tuuli kinnistu Eipri küla
3. Perekond Griffel Jaanirahva kinnistu Kännuküla küla
4. RMK Lääne-Virumaa metskond Triigi kontor
Eriauhinnad:
perekond Põldmaa Kasetuka kinnistu Triigi küla, Uno Vildersen Uuevahimardi kinnistu Aavere küla, perekond Lambur Pommiaugu kinnistu Äntu küla, perekond Kruup Rahu tn 3 Väike-Maarja alevik, Reeva Johanson Roosimäe kinnistu Liivaküla küla.

 

2007. a
1. Perekond Krihvel Paju kinnistu Kännuküla
2. Perekond Kleband Kolde 6 Väike-Maarja alevik
3. Perekond Kiitsak Turu 2 Simuna alevik
4. OÜ Virumaa Veepumbakeskus Pikk 36 Väike-Maarja alevik
Eriauhinnad: 
perekond Kesler Määri küla, perekond Teidla Helejärve kinnistu Kännuküla, Aili Keps Uuetoa kinnistu Kännuküla, perekond Komp Lepiku kinnistu Avanduse küla. 

2006. a
1. Perekond Liivak Käbala kinnistu Nadalama küla
2. Perekond Terav Energia 7 Väike-Maarja alevik
3. Leena Ahlberg ja Rein Rääk Raja 3 Simuna alevik
4. Loomsete Jäätmete Käitlemise AS Ebavere küla
Eriauhinnad
perekond Niitla Kambi talu Liivaküla küla, perekond Sepp Imukvere küla ja perekond Aavik Imukvere küla.
 
2005. a
1. OÜ Vainu Tare Müüriku küla
2. Perekond Pello Kolde 7 Väike-Maarja
3. Perekond Läänemets Uuetoa talu Avispea küla
Eriauhinnad:
Lilian Rikken Vahemetsa kinnistu Ärina küla, perekond Kivivare Tamme kinnistu Müüriku küla, perekond Kask Kase kinnistu Ärina küla ja Tõnu Vaiksalu Otsa talu Avispea küla.

2004. a
1. OÜ Caritas A&K Ravi 1a Väike-Maarja
2. Perekond Manninen Põllu 3 Väike-Maarja
3. Perekond Eskla-Kent Uus 6 Väike-Maarja
Eriauhinnad: 
Väike-Maarja EELK kirik Tamme 4 Väike-Maarja alevik, perekond Metelitsa Jaama 15 Väike-Maarja alevik, perekond Moisa Tare 1 Väike-Maarja alevik ja perekond Kruup Rahu 3 Väike-Maarja alevik.

2003. a 
1. Meeli Liiv Liiduri tn 2a Kiltsi alevik
2. Perekond Lambur Pommiaugu talu Äntu küla
3. Perekond Rückenberg Oti talu Pudivere
Eriauhinnad: 
perekond Kuusemets Ebavere küla, AS Kaarma tankla KT Ebavere küla, OÜ Neix JK Triigi küla ja Erich Neeme Pikk tn 10 Kiltsi alevikus.

2002. a
1. Mart Lepik Ärina küla
2. KÜ Koduke Tamslau mnt 3 Väike-Maarja alevik
3. Perekond Rammo Kiltsi alevik
4. Perekond Kruve Vao küla
Eriauhinnad: 
perekond Vink Ärina küla, perekond Jegorov Vao küla, perekond Pihlak Vao küla ja perekond Alt Triigi küla.
 
2001. a
1. Perekond Kippel Avispea küla 
2. Perekond Maadvere Kiltsi alevik
3. Helju Nurk Väike-Maarja alevik
Eriauhinnad: 
perekond Erala Äntu küla, perekond Kaaruks Kiltsi alevik ja perekond Matusorg Aavere küla.
 
2000. a
1. Perekond Leiter Triigi küla
2. Perekond Kinkmann Kiltsi alevik
3. Perekond Vink Väike- Maarja alevik
Eriauhinnad:
Evi Vöörmann Väike-Maarja alevik ja Mare Niitla Liivaküla küla.
 
1999. a
1. Perekond Muusikus Avispea küla
2. Perekond Eelmaa Pandivere küla
3. Perekond Ling Triigi küla
Eriauhinnad: 
Ülo Vilidu Liivaküla küla ja perekond Leiter Triigi küla.
 
Toimetaja: -