29.05.18

Komisjonid


Nimi
 

Amet
 

Telefon
 

E-post
 


Juhatus:

 Ene Preem Volikogu esimees 523 9550  epreem@gmail.com
 Hans Kruusamägi Volikogu 
aseesimees
514 5021  hans@v-maarja.ee
  Priit Kõlu Revisjonikomisjoni
esimees
 515 7345    priit.kolu@gmail.com
 Avo Part Majanduskomisjoni esimees 505 0276  avo@joosand.ee
 Reet Reimann Hariduskomisjoni esimees 5664 4183  reetreimann@gmail.com
 Riina Gull Sotsiaalkomisjoni esimees 513 1419  riina.gull@gmail.com  
 Tarmo Rebane Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjoni esimees  
506 2039
 tarmo@tarmoren.ee
  • Volikogu juhatusse kuuluvad volikogu esimees, aseesimees ja alatiste komisjonide esimehed.


Revisjonikomisjon:

 Priit Kõlu Esimees  515 7345   priit.kolu@gmail.com
 Ülo Teder Aseesimees  529 3216   ylo@natural.ee
 Arvi Rotka Liige 5662 5637   arvirotka@gmail.com


Majanduskomisjon:

 Avo Part Esimees 505 0276  avo@joosand.ee
 Mart Pruul Aseesimees 5596 4614  mart.pruul@gmail.com
Ott Läänemets  Liige 5650 8357  ott@avispeamees.ee
Vahur Elbre  Liige 5649 6651  vahurel.oy@gmail.com  
 Kalju Erras Liige 514 5033  kalju.erras@graanulinvest.com  
 Joel Randveer Liige 5668 7763  joel.randveer@kik.ee
 Ülo Teder Liige  529 3216  ylo@natural.ee  
 Rein Kerem Liige  505 6179  rein.kerem@gmail.com  
 Arvi Rotka Liige 5662 5637          arvirotka@gmail.com  
 Külli Urbas Liige  508 3308  kylli@kaarmakt.ee  


Sotsiaalkomisjon:

 Riina Gull Esimees  513 1419    riina.gull@gmail.com  
 Mall Lepiksoo Aseesimees  528 5225  mall.lepiksoo@mail.ee    
 Luule Matrov Liige  506 1803   luule.matrov@gmail.com  
 Riina Rajaste Liige 5382 2369  rajasteriina@gmail.com  
 Merike Adamson Liige  512 1216  merike1604@hotmail.com
 Kaja Laar Liige 53412449   kaja.ounapuu@gmail.com  
 Anu Loorits Liige  520 7516  anu.kivaste@mail.ee    
 Siiri Roos Liige 5300 3704  siiri.roos.001@mail.ee  
 Terje Amor  Liige  5656 5577  terjeamor@gmail.com  
 Irina Uuk    Liige  5657 7903  irinauuk@gmail.com
 Maret Hiire  Liige 5657 7903  maret.maemoisa@gmail.com  


Hariduskomisjon:

Reet Reimann Esimees 5664 4183  reetreimann@gmail.com  
Priit Kõlu   Aseesimees  515 7345 priit.kolu@gmail.com     
Marje Eelmaa Liige  505 3775  marje.eelmaa@vmg.v-maarja.ee
 Merje Leemets Liige  520 2921 kiltsipk@kiltsimois.ee      
 Kaja Põldmaa Liige 5564 5414           info@simunakool.ee   
 Igmar Matto  Liige 5865 2060    igmar@rakke.edu.ee  
  Vallo Taar Liige  503 1910  muusikakool@v-maarja.ee   
Tiia Mänd   Liige  520 0387   tiiamnd@gmail.com  
 Elve Kull Liige  551 3871            lasteaed@rakke.ee
 Egle Pent   Liige 5838 0207  eglepent@gmail.com  
Taimi Talpas-Taltsepp Liige  525 7561  noortekeskus@rakke.ee  
   Sven Kesler Liige  505 3340              sven@meyris.eu


Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjon:

 Tarmo Rebane Esimees  506 2039  tarmo@tarmoren.ee
 Siret Stoltsen Aseesimees 5666 1951  stenmon@hot.ee
 Kaur Salus Liige 5647 8105  kaursalus@gmail.com  
 Enno Eilo Liige  515 3228  ennoeilo@gmail.com    
 Hando Kuntro Liige  526 4952   handokuntro@gmail.com  
 Kristel Lehtme Liige  325 5035  kristel.lehtme@v-maarja.ee  
 Rene Põllumaa Liige 5569 2792   kultuurikeskus@rakke.ee   
 Tauno Ojasaar Liige  518 4964  tauno@ojasaar.eu  
 Andri Part Liige  526 3010  partandri@gmail.com  
 Jane Kool Liige  518 4071  spordikeskus@v-maarja.ee  
Mary Tammet Liige  514 3011  marytammet@gmail.com   

 

Toimetaja: -