Tulemusi

Saavutused 2004. aastal

Simuna põhikooli noortel korvpalluritel jäi selja taha väga edukas hooaeg.
Vabariigi põhikoolide festivalil saavutasid esikoha nii tüdrukud kui poisid.
Vabariiklikel koolispordi võistlustel jõuti samuti medalikohtadele- tüdrukud said kolmanda ja poisid teise koha, kusjuures finaalmäng kaotati kahe punktiga.
Lääne - Virumaa meistrivõistlustel oldi aga vaieldamatult parim kool. B-klassis tuli võit nii tüdrukute kui poiste klassis. Eriti tublid olid poisid, kes saavutasid tihedas konkurentsis suurte ja keskmiste koolidega esikoha.
Aprillis esindati maakonda Rootsis Jönköpingis rahvusvahelisel turniiril Nordic Cup. Poisid võitsid Soome klubi Mesucet 34:21, Leedu klubi Kupiskis 55-47 ja Rootsi klubi Bankeryd 61:51 ja saavutasid esikoha.

Hooaeg 2006/2007

Hooajal 2006/2007 toimus üle saja võistlusmängu, kus spordisaal oli kodusaaliks mitmetele Lääne-Virumaa korvpaliimeistrivõistel osalenud võistkondadale.
Väike-Maarja Päästekool 21. koht.

Eesti meistrivõistlustel osalesid seenioride klassis Simuna Ivax ja noortevõistlustel Väike-Maarja gümnaasiumi võistkonnad B- ja C vanuseklassis. Toimusid Eesti valdade naiste korvpallivõistluste alagrupimängud. Meie valla korvpallivõistlustel osales sel aastal viis võistkonda. Peeti koolidevahelisi võistlusi korv- ja rahvastepallis ning mitmeid sõpruskohtumisi võrk- ja korvpallis.

Koolispordis oli hooaeg täielikult tüdrukute aasta. Tüdrukute korvpallivõistkonnad saavutasid maakonna noorte võistlustel kokku viis esikohta eri võistlustel ja vanuseklassides. Vabariigi põhikoolide neljal erineval turniiril oldi alati esimese kolme hulgas. Esikoht saavutati Contra Cup turniiril Jõgevamaal, kus osales kaheksa paremat põhikoolide võistkonda.

Simuna kooli parimaks sportlaseks võib pidada Ellen-Anett Põldmaad, kes osales kõigil võistlustel, kus tuldi esimeseks, samuti parandas ta neljal korral kooli rekordeid kergejõustikus.

Simuna kool võttis osa turniirist "Võrgud sahisema!", kus saavutati alla 100 õpilasega koolide seas esikoht. Auhinnaks oli 4000 krooni, mille eest sai osta koolile sporditarbeid.