Väike-Maarjas asus teenistusse uus piirkonnapolitseinik

Alates 12. augustist on Väike-Maarja konstaablijaoskonna piirkonnapolitseinikuna tööl Margo Kukk.

Teenistusse astunud piirkonnapolitseinik alustas tööd politseinikuna Lääne-Viru Politseiprefektuuris kordnikuna aastal 1992, aastani 2002 töötas samas prefektuuris erinevatel ametikohtadel.

Seejärel asus tööle Tallinna Julgestuspolitsei Märulipolitsei üksusesse, kust liikus edasi 2004 aastal Põhja prefektuuri Kesklinna politseijaoskonda välijuhiks. Aastast 2006 juhtis Kukk samas jaoskonnas välitöögruppi.

Rakveresse naases mees 2008. aastal ja juhtis kuni aastani 2017 Rakvere politseijaoskonna patrullteenistust. Pärast seda jätkas ta tööd sama jaoskonna välijuhina kuni 11.08.2019.

Käesoleva aasta 12. augustil võttis Kukk vastu uue väljakutse ja asus tööle Rakvere politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse Rakvere piirkonnagruppi, tema tööpiirkonnaks on Väike-Maarja vald.

Teenistusastmelt on Kukk politseikapten ja kuulub ida regiooni regionaalsesse tugiüksusesse (eriüksus).

Väike-Maarjas Ehitajate tee 4 a toimub vastuvõtuaeg esmaspäeviti kella 9-11. Telefon tööajal (kell 8-16.45) on 529 4242. Kiireloomuliste murede puhul helistada politsei lühinumbri 112.