Vallavalitsuse ja Puuetega Inimeste Koja esindajad arutlesid koostöövõimaluste üle

Lääne-Virumaa Puuetega Inimeste Koja esindajad käisid Väike-Maarjas kohtumas vallavalitsuse töötajatega.

Kohtumise eesmärgiks oli tutvustada lähemalt Lääne-Virumaa Puuetega Inimeste Koja tegevust ning selgitada välja, millised on edaspidised koostöövõimalused. On ju nii vallavalitsuse kui Puuetega Inimeste Koja tegevuse eesmärgid osaliselt kattuvad - aidata kaasa erivajadustega inimestel endil oma elu paremini korraldada ning olla aktiivsed kohalikus kogukonnas.

Üks võimalusi tutvustada elanikele lähemalt Lääne-Virumaa Puuetega Inimeste Koja tegevusi, on teha seda vallavalitsuse infokandjate kaudu. Lepiti kokku, et järgmises valla infolehes ilmubki Lääne-Virumaa Puuetega Inimeste Koja tegevusi ja arenguid käsitlev artikkel.

Kohtumisel Väike-Maarja vallavalitsuse töötajatega osalesid juhatuse esinaine Helmi Urbalu ning juhatuse liige Maiu Maasi ja Lääne-Virumaa Reumaühingu esinaine Elle Pohlak.

Täpsemalt saab Lääne-Virumaa Puuetega Inimeste Kojast lugeda internetis: http://www.virukoda.ee/

Ühispildil Väike-Maarja vallavalitsuse ees Georg Lurichi ausamba juures.

Ilve Tobreluts
valla meediaspetsialist