« Tagasi

X Väike-Maarja Muusikafestival – Üllatab ja ühendab 23. novembrist 1. detsembrini 2018

Juba sel reedel, 23. novembril algab kahel nädalavahetusel toimuv X Väike-Maarja Muusikafestival, mis üllatab ja ühendab endas eriilmelised kontserdid.

2009. aastal alguse saanud Väike-Maarja Muusikafestival kutsuti ellu Väike-Maarjast pärit tenor Vello Jürna auks. Läbi aastate on festivali põhijooneks olnud klassikaline muusika – ooperiaariad, ansambli- ja koorimuusika, kuid on ka üllatuslikke žanre. Festivali kavas on olnud Väike-Maarja Muusikakooli õpilaste kontsert ning esinenud on ka paikkonnast pärit muusikud.

Väike-Maarja Muusikafestival sobib Väike-Maarjasse. Meil on väga hea akustikaga saalid, mis festivali kuulajatele on toonud kontserdielamuse ning muusikutele pakkunud esinemiselamuse. Kontserdid on tasuta, et võimalikult paljud inimesed saaksid ka maapiirkonnas osa Eesti tippmuusikute esinemistest.

X Väike-Maarja Muusikafestivali kava hoiab koos Väike-Maarja Muusikaselts, info tel 526 3831. Festivalikontserdid toimuvad sel aastal eraannetajate, Väike-Maarja Muusikaseltsi, Väike-Maarja valla ja VIROLi toel. Kohtumiseni festivali avakontserdil 23. novembril kell 19.00 Väike-Maarja Seltsimajas!

Festivali e-väljaanne siin

Marju Metsman