21.09.18

Vallavalitsus

Aadress: Pikk 7 Väike-Maarja 46202
Telefon: 329 5750
Üld e-post: valitsus@v-maarja.ee
Arvete e-post: arved@v-maarja.ee
Reg-nr 75011694

Arvelduskontod:
SEB pangas: EE151010502009482007
Swedbankis: EE622200221025205355

Tööaeg:
E kell 8.00-17.00
T-N kell 8.00-16.30
R kell 8.00-16.00
Lõuna kell 13.00-13.30
 


Nimi
 
Amet Telefon E-post
Indrek Kesküla Vallavanem 329 5751
510 7460
indrek.keskyla@v-maarja.ee
Maris Kõrgmäe Vallasekretär 329 5753 maris.korgmae@v-maarja.ee
Peeter Rahnik Õigusnõunik 329 5754 peeter.rahnik@v-maarja.ee
Helen Nõmm Sekretär  329 5750 helen.nomm@v-maarja.ee
Piret Lükk Teabespetsialist (Rakkes) 326 0870 piret.lykk@v-maarja.ee
Aare Treial Haridusnõunik 329 5757 aare.treial@v-maarja.ee
Ivika Aman  Kultuurinõunik 329 5760 ivika.aman@v-maarja.ee
Ilve Tobreluts Meediaspetsialist 329 5759 ilve.tobreluts@v-maarja.ee
Urmas Reinart IT-juht 329 5765 urmas.reinart@v-maarja.ee


Sotsiaalosakond:

Ene Kinks Sotsiaalosakonna juhataja 329 5761 ene.kinks@v-maarja.ee
Tiia Kaselo  Lastekaitsespetsialist 329 5762 tiia.kaselo@v-maarja.ee
Eve Hiietamm Sotsiaaltööspetsialist (lapsehoolduspuhkusel)    
Kersti Sepp Sotsiaaltööspetsialist 329 5764 kersti.sepp@v-maarja.ee


Rahandusosakond:

Maie Tiits Rahandusosakonna juhataja 329 5771 maie.tiits@v-maarja.ee
Merili Veelmaa Pearaamatupidaja 329 5770 merili.veelmaa@v-maarja.ee
Eevi Ennus Raamatupidaja 329 5773 eevi.ennus@v-maarja.ee
Heli Vettik Raamatupidaja 329 5772 heli.vettik@v-maarja.ee


Haldusosakond:

Kaarel Moisa Abivallavanem 329 5767 kaarel.moisa@v-maarja.ee
   Arendusnõunik 329 5766  
Villo Müürsep Ehitusnõunik 329 5768 villo.myyrsep@v-maarja.ee
Diana Seepter Maanõunik  329 5755 diana.seepter@v-maarja.ee
Leie Nõmmiste Keskkonnanõunik 329 5756 leie.nommiste@v-maarja.ee
Aivar Jalakas Taristuspetsialist 329 5758 aivar.jalakas@v-maarja.ee
Ruth Palmiste Väike-Maarja kalmistumeister 516 1809  
Mirjam Kesküla Simuna kalmistumeister 524 7944  
Aili Uustalu Ao kalmistumeister 524 6501  

Vallavalitsuse koosseis

  • Indrek Kesküla - vallavanem
  • Kaarel Moisa  - vallavalitsuse liige
  • Urmas Reinart  - vallavalitsuse liige
  • Leie Nõmmiste - vallavalitsuse liige
  • Piret Lükk - vallavalitsuse liige

 


Toimetaja: ILVE TOBRELUTS