Vallavalitsus

Aadress: Pikk 7 Väike-Maarja 46202
Telefon: 329 5750
Üld e-post: valitsus@v-maarja.ee
Arvete e-post: arved@v-maarja.ee
Reg-nr 75011694

Alates 1. juulist 2019 saab avaliku sektori asutustele saata üksnes e-arveid.

Arvelduskontod:
SEB pangas: EE151010502009482007
Swedbankis: EE622200221025205355

Tööaeg:
E kell 8.00-17.00
T-N kell 8.00-16.30
R kell 8.00-16.00
Lõuna kell 13.00-13.30
 


Nimi
 

Amet

Telefon

E-post

Indrek Kesküla

Vallavanem

329 5751
510 7460

indrek.keskyla@v-maarja.ee

Maris Kõrgmäe

Vallasekretär

329 5753

maris.korgmae@v-maarja.ee

Peeter Rahnik

Õigusnõunik

329 5754

peeter.rahnik@v-maarja.ee

Annika Aun

Sekretär 

329 5750

annika.aun@v-maarja.ee

Piret Lükk

Teabespetsialist (Rakkes)

326 0870

piret.lykk@v-maarja.ee

Aare Treial

Haridusnõunik

329 5757

aare.treial@v-maarja.ee

Ivika Aman 

Kultuurinõunik

329 5760

ivika.aman@v-maarja.ee

Kristel Kitsing

Meediaspetsialist

329 5759
534 99 629

kristel.kitsing@v-maarja.ee

Signe Sabas

Arendusnõunik

329 5766

signe.sabas@v-maarja.ee

Urmas Reinart

IT-juht

329 5765

urmas.reinart@v-maarja.ee


Sotsiaalosakond:

Ene Kinks

Sotsiaalosakonna juhataja

329 5761

ene.kinks@v-maarja.ee

Tiia Kaselo 

Lastekaitsespetsialist

329 5762

tiia.kaselo@v-maarja.ee

Eve Hiietamm

Sotsiaaltööspetsialist 

329 5763

eve.hiietamm@v-maarja.ee

Kersti Sepp

Juhtumikorraldaja

329 5764

kersti.sepp@v-maarja.ee


Rahandusosakond:

Maie Tiits

Rahandusosakonna juhataja

329 5771

maie.tiits@v-maarja.ee

Merili Veelmaa

Pearaamatupidaja

329 5770

merili.veelmaa@v-maarja.ee

Eevi Ennus

Raamatupidaja

329 5773

eevi.ennus@v-maarja.ee

Heli Vettik

Raamatupidaja

329 5772

heli.vettik@v-maarja.ee


Haldusosakond:

Kaarel Moisa

Abivallavanem

329 5767

kaarel.moisa@v-maarja.ee

Villo Müürsep

Ehitusnõunik

329 5768

villo.myyrsep@v-maarja.ee

Diana Seepter

Maanõunik 

329 5755

diana.seepter@v-maarja.ee

Leie Nõmmiste

Keskkonnanõunik

329 5756

leie.nommiste@v-maarja.ee

Aivar Jalakas

Taristuspetsialist

329 5758

aivar.jalakas@v-maarja.ee

Ruth Palmiste

Väike-Maarja kalmistumeister

516 1809

 

Mirjam Kesküla

Simuna kalmistumeister

524 7944

 

Aili Uustalu

Ao kalmistumeister

524 6501

 

Vallavalitsuse koosseis

  • Indrek Kesküla - vallavanem
  • Kaarel Moisa  - vallavalitsuse liige
  • Urmas Reinart  - vallavalitsuse liige
  • Leie Nõmmiste - vallavalitsuse liige
  • Piret Lükk - vallavalitsuse liige

 


Toimetaja: KRISTEL KITSING