11.05.18

Aasta tegija 2007

Valla aasta tegija 2007 on Jaanus Kull

Valla aasta tegija 2007 on Jaanus KullVäike-Maarja valla aasta tegija 2007 tunnistus ja auhind (kunstnik Riho Hüti valmistatud klaasimaal) anti Väike-Maarja uue spordihoone ehitanud ASi Antaares juhile Jaanus KULLILE üle 12. detsembril Väike-Maarja õppekeskuses toimunud valla 16. aastapäeva aktusel.

Jaanus Kull on Väike-Maarja valla ettevõtja. Tema juhitava ettevõtte AS Antaares põhitegevusala on ehitus.

Meie kodupaigale on olnud oluline, et paljusid siinseid objekte on ehitanud Jaanus Kulli juhitav kohalik ehitusfirma. Jaanus Kulli kui firmajuhi mõistev ja asjatundlik suhtumine on muutnud koostöö alati sujuvalt laabuvaks ja paindlikuks. 

Ettevõtja tänavune tegevus kulmineerus Väike-Maarja uue spordihoone valmimisega. Väike-Maarja spordihoone annab õpilastele ja täiskasvanud spordihuvilistele mitmekesiseid harjutamisvõimalusi. Samuti loob spordihoone eeldused nii maakondlike, üle-eestiliste kui rahvusvaheliste spordivõistluste ja mitmesuguste muude ürituste korraldamiseks Väike-Maarjas. Ajakohane spordihoone aitab väärtustada siinset elukeskkonda ja tugevdada piirkonna konkurentsivõimet. 

Jaanus Kulli käe all on kerkinud mitmeid tehniliselt keerukaid ehitisi nii Väike-Maarja vallas kui ka mujal Eestis. Kohalikest objektidest nimetagem järgmisi:
  • kaasaegse lauda ehitamine Müüriku Farmer OÜ-le;
  • Väike-Maarja lasteaia ühe osa renoveerimine raamatukoguks;
  • Väike-Maarja vallamaja renoveerimine;
  • õppekeskuse ühiselamu-õpilaskodu ehitamine;
  • Väike-Maarja spordihoone ehitamine.

Alanud on Ebavere tervisespordikeskuse olmehoone ehitus, mis plaani järgi valmib 2008. aastal.

 

Toimetaja: -