11.05.18

Aasta tegija 2008

Valla aasta tegija 2008 on Ene Preem

Valla aasta tegija 2008 on Ene PreemVäike-Maarja valla aasta tegija 2008 tunnistus ja auhind (kunstnik Riho Hüti valmistatud klaasimaal) anti pühendunud külaelu edendajale Ene PREEMILE üle 12. detsembril Väike-Maarja õppekeskuses toimunud valla 17. aastapäeva aktusel.

Ene Preemi eestvedamisel on muutunud aktiivsemaks ja huvitavamaks nelja küla - Nadalama, Kurtna, Kärsa ja Võivere - elanike tegevus ning tänavu moodustus neid külasid ühendav mittetulundusühing Nelikand. 

Koduküla kaunimaks muutmisel Ene Preemil ideedest puudu ei tule. Eredaks näiteks on Kurtna küla bussiootepaviljon, mis sai kõrge tunnustuse osaliseks tänavusel vabariiklikul konkursil "Kaunis Eesti kodu", mille moto oli "Bussipeatus – omavalitsuse visiitkaart". 

Ene Preem oli osaline ka Nadalama külas Liivaku talu maadel asuva fantastilise külaplatsi rajamisel. Tema initsiatiivil ilmus nelja küla kaunimate kohtade fotodega 2008. aasta kalender. Ene osaleb aktiivselt Simuna naisteklubi tegevuses, temast kiirgab energiat ja elujõudu. 

Oma tegevusega loob ta palju positiivset ja näitab, et ka väikestes külades on hea elada.

 

Toimetaja: -