Raul Rebane esitleb Väike-Maarjas oma uut raamatut

Teisipäeval, 10. detsembril kell 18 esitleb meediakonsultant Raul Rebane Väike-Maarja muuseumis oma uut raamatut „Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit.". Kohapeal on võimalik raamatut ka endale soetada ning autori pühendusega sissekirjutis saada.

"Hirmust eduni" on esimene raamat Eestis, kus suure tele- ja koolitajakogemusega inimene paneb oma teadmised õpiraamatuna kirja. Raamatu kirjutamise motiiviks olid autori enda ebaõnnestumised noore teletegijana, seda väärtuslikumad on tema kogemused teiste jaoks.

Raamat on sõnumiga inimestele, kellel on vaja kas töö või sisemise vajaduse sunnil rääkida suurema arvu inimestega kui oma lähem ring. Kuidas kujundada oma esinemiste ideoloogiat (oma lugu), kuidas koostada sõnumeid, kuidas valmistuda esinemisteks kuni riietuseni välja on raamatus kokku võetud 8 reegliga.

Raul Rebase kodukandis Väike-Maarjas toimuv esitlus on planeeritud ainsa antud raamatu avaliku tutvustusena Lääne-Virumaal.

Samal päeval, kella 16-20 on Väike-Maarja muuseumis avatud naisrahvatantsurühma Maarjakelluke jõuluootuse kohvik.