« Tagasi

Rakkes abi vajavat peret ootab remonditud korter

19.12.2019 oli K2 eetris Kodutunde heateategevuskontsert.  Saates esitasid kaunist muusikat mitmed tuntud artistid, kes andsid panuse, et Kodutunne saaks ka aastal 2020 aidata abi vajavaid peresid. Täname saate toimetajaid, et nad märkavad ja hoolivad. Väike-Maarja vallavalitsus on saatega "Kodutunne" eelnevatel aastatel mitmel korral ja tulemuslikult koostööd teinud.

19.12.2019 oli eetris üleskutse annetuste kogumiseks Rakke alevikus elava ema ja 7-aastase tütre elutingimuste parandamiseks. Kahjuks Kodutunde meeskond Väike-Maarja vallavalitsusega eelnevat kontakti ei võtnud ja täiendavat infot ei küsinud.

Väike-Maarja vallavalitsus saatis ise saatele Kodutunne järgneva info reedel 20.detsembril:

Väike-Maarja vallavalitsusele on teada pere elamistingimused 2019 aasta algusest. Rakke alevikus elava ema ja 7-aastase tütrele on pakutud lahenduseks samas asulas olev korralik remonditud ja pesemisvõimalustega sotsiaalkorter. Kahjuks ei ole pere ise nõus sinna elama asuma. Korter on ootel tänaseni ja valmis sissekolimiseks. Vallavalitsusel ei ole võimalik inimese tahte vastaselt kedagi ümber kolima sundida ning peame austama pere enda valikuid. Alljärgnevalt paar pilti ootel seisvast korterist.

Soovime, et Rakkes elava ema ja tema lapse lugu kajastades või kommunikatsiooni planeerides te annaksite ka vaatajatele kogu informatsiooni. Usume ka ise jõuluimedesse ja teame, et teete tänuväärset tööd.

Soovime teile rohkelt jõuluimesid ja soojust südamesse!