« Tagasi

TOUREST 2021 - löö kampa teiste Lääne-Virumaa turismiettevõtetega

Ka sel aastal uuesti, viib MTÜ Visit Virumaa Lääne-Virumaa ettevõtjad ühise vihmavarju all kohalikule turismimessile. Nagu ilmselt enamik teist juba teab, siis sel aastal toimub turismimess Tourest 2021 Lauluväljakul, vabas õhus, 14.-15.mail. Käesolev aasta on eriline nii Touresti jaoks, kellel täitub 30 aasta juubel kui ka messi korraldaja, ETFL-i (Eesti Turismifirmade Liit) jaoks, kes samuti oma eelmisel aastal täitunud, kuid suhtluspiirangute perioodil edasilükatud, kolme kümnendit alles nüüd tähistama pääseb!

Ühesõnaga, märgilised sünnipäevad ja märgiline toimumispaik. Lisaks kujutlege endale ette (messi)telkide linnakut, Eesti Toiduteed, suurt vabaõhulava ning seikluslike turismitoodete pakkujate eritsooni, kus mõndagi kogeda saab. See kõik tõotab tulla põnev, nõnda et kui vähegi kaalud, siis: 

TULE LIITU MEIEGA NING LÄHEME KOOS JA NÄITAME, MIS MEIL LÄÄNE-VIRUMAAL PÕNEVAT PAKKUDA ON! 

Ja seda otse käesoleva aasta turismikõrghooaja koidikul;)

Kui soovid meie messiplaanide kohta rohkem teada, oleksid juba kindel tulija ja soovid liituda või tead kedagi, kes veel tingimata peaks eksponendina Lääne-Virumaa võimalusi messil esindama, kuid see kiri pole ehk temani jõudnud, siis pea omadega aru ja võta meiega ühendust juba käesoleval nädalal, hiljemalt reedel 19.02.21.

 

Messiinfot  ja eksponente koondab,

Karin Reinberg

MTÜ Visit Virumaa

53436863

 

Tõnu Kiviloo

MTÜ PAIK

5111099