Sotsiaalala töötajate tunnustamise konkurss 2021

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon kuulutas välja konkursi parimate sotsiaalvaldkonna töötajate tunnustamiseks 2021. aastal.

2021. aasta tunnustamist viiakse läbi koostöös Sotsiaalministeeriumi, Eesti Tegevusjuhendajate Liidu, Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu, Erihoolekandeteenuste Pakkujate Liidu, Eesti Sotsiaaltöö Üliõpilaste Seltsi ja Eesti Võlanõustajate Liiduga. Eelmisel aastal silma paistnud sotsiaalvaldkonnas töötanud või sotsiaalvaldkonda panustanud inimesi tunnustatakse järgmistes kategooriates:

• Elutöö tegija sotsiaalvaldkonnas
  • Aasta hoolekandejuht
  • Aasta sotsiaaltöötaja
  • Aasta lastekaitsetöötaja
  • Aasta võlanõustaja - uus
  • Aasta tegevusjuhendaja
  • Aasta tugiisik - uus
  • Aasta hooldustöötaja
  • Aasta isiklik abistaja - uus
  • Aasta vägivallaennetaja - uus
  • Aasta noor sotsiaalvaldkonna uustulnuk - uus
  • Aasta koostööpartner
  • Aasta sotsiaaltööd kajastanud ajakirjanik
  • Aasta sotsiaalvaldkonna sõber - uus
  • Aasta ESTA liige

Kandidaadi esitamise erinevate kategooriate vormid koos juhendmaterjalidega asuvad ESTA kodulehel https://www.eswa.ee/organisatsioon/sotsiaalala-tootajate-tunnustamine/ Taotlused saata hiljemalt 1. märtsiks 2021 e-posti aadressile tunnustamine@eswa.ee.

Hiljem laekunud taotlusi vastu ei võeta. Lisainformatsioon telefonil 53437323 Marianne-Elisabeth Agu tunnustamine@eswa.ee

Sotsiaaltöö päevale pühendatud pidulik üritus toimub tänavu hiljem (kuupäev täpsustamisel), kuid sellegi poolest kutsub ESTA sotsiaaltöötajaid ka rahvusvahelist sotsiaaltöötajate päeva 16. märtsil tähistama, tutvustades sotsiaaltöö võimalusi ja jagades päeva sõnumit oma kogukonnas.