VIII rahRahvusvaheline ELT ja CLIL konverents “Trends and Issues in CLIL and ELT” ootab osalejaid

VIII rahvusvaheline ELT ja CLIL konverents "Trends and Issues in CLIL and ELT", 28.-29. oktoobril 2021.a

Tartu Ülikooli Narva kolledžil on rõõm kutsuda Teid meie VIII rahvusvahelisele ELT konverentsile "Trends and Issues in CLIL and ELT", 28.-29. oktoobril 2021.a. See on inglise keele õpetamise ja LAK-õppe konverents, mis jätkab Narva kolledži rahvusvaheliste konverentside  (2006, 2008, 2010, 2012, 2015, 2017, 2019) traditsioone.

Konverentsi eesmärk on võimaldada uurimistulemuste ja parimate kogemuste arutelu ja jagamist inglise keele õpetamise ja lõimitud aine-ja keeleõppe valdkondades, keskendudes uurimisele, innovaatilistele ideedele ja praktilistele kogemuste arendamisele.

Konverentsi kolm alateemat on:

• English Language Teaching and Learning (ELT);
  • Content and Language Integrated Learning (CLIL);
  • Teacher Training for Multilingual and Multicultural Schools.

Konverentsi toetavad Ameerika Ühendriikide saatkond Tallinnas ja Briti Nõukogu Eesti esindus.

On-line registreerumine konverentsis osalejaks on avatud alates 01.04.21 kuni 15.10.2021.

Palun täitke registreerimisevorm ("Speaker/Participant Registration Form") SIIN.

Tartu Ülikooli täiendusõppe tõendi saamiseks jätkake registreerimisega ÕIS-is: juhised ja link ilmuvad registreerimisvormi "Speaker/Participant Registration Form" lõpus (peale registreerimisvormi esitamist).

Konverentsi koduleht