Väike-Maarja valla noortevolikogu korraldab noortele suvelaagrit

30.07-1.08 toimub Lahu algkooli juures Väike-Maarja valla noortevolikogu poolt korraldatav suvelaager "Pilk tulevikku". Suvelaager keskendub enesearengu, koostöö ja tuleviku teemadele.

Suvelaagris toimuvad kolme päeva jooksul erinevad töötoad, lisaks sellele on igal päeval ja õhtul oodata inspireerivaid esinejaid, toimub palju mänge ning kogu tegevus on põimitud palju meeskonnatööga.

Laagrit korraldame juba teist aastat ning idee seda taaskord eest vedada, tekkis eelmises suvelaagris, mil saime noortelt väga palju positiivset tagasisidet ning sooviavaldusi uuesti osaleda. Kahjuks ei olnud võimalik eelmisel aastal seda koroonaviiruse suure leviku tõttu läbi viia ja üritus lükkus sellesse suvesse. Edaspidi on plaan korraldada suvelaagrit korrapäraselt igal suvel.

Seekordne suvelaager annab noortele võimaluse mõelda, kellena näeb ta end 5, 10 või 15 aasta pärast. Osalejatel on võimalik leida uusi sõpru läbi ringmängude ning tantsuõhtute. Lisaks on oodata veel nii mõningaidki üllatusi. Noored saavad laagri kaudu ettekujutuse praeguse ajastu töödest ning hobidest, mis neile tulevikus kasuks tulevad. Leitud sõprussuhted tekitavad valla elanike vahel suurema ühtsustunde.

Ootame laagrisse Väike-Maarja valla noori alates 10. eluaastast. Suvelaagri osavõtutasu on 15€, mis katab kolme päeva jooksul tekkivad kulud. Kokku on võimalik laagris osaleda 20-l noorel. Kandideerimisavaldus avalikustub Väike-Maarja valla noortevolikogu Facebooki ja Instagrami lehel 21.juunil. Laagrisse tulekuks on rangelt soovituslik 48-tunnine negatiivne koroonaviiruse test. Korraldajad tagavad kõik turvalisusmeetmed, et laager oleks kõigile võimalikult ohutu.

Kandideerimisvormi saab täita aadressil: https://forms.gle/k3pzPEKtisYGFirH9

Lisainfo saamiseks palun kirjutage: vmvnvk@gmail.com

Rohkem infot leiab ka Väike-Maarja valla noortevolikogu Instagramist ja Facebookist.

Suvelaagrit toetavad Väike-Maarja vald, Eesti Kaevandusmuuseum, Tere AS, Eesti Politseimuuseum, Ideaal kosmeetika ja paljud teised.