Vallavalitsuse ja allasutuste töökorraldus

Soovitame:

1. Kõige olulisem: Haigustunnustega väldi kindlasti rahvarikkaid kohti. Pea kindlasti kinni eneseisolatsiooni nõuetest otsekontakti puhul.
  2. Mõtle rahulikult läbi, kas on võimalik oma kontakte võõraste inimestega vähendada.
  3. Toidukaupluses hoia distantsi, desinfitseeri käsi ja kanna maski. Võimalusel telli toidu- ja esmatarbekaubad kulleriga koju. Kui Sa veel ei ole vaktsineeritud, siis palun leia see võimalus, broneerides aeg patsiendiportaalis digilugu.ee.
  4. Liikumine värskes õhus on igati mõistlik (näiteks: jalutamine, jooks, kepikõnd või perega discgolfi mängimine)
  5. Juhul kui tunned end haigena, siis soovitame suhelda telefoni teel oma perearstiga või teha endale kiirtest (näiteks palu tuttaval külastada kohalikku apteeki ja osta Sulle kiirtest).
  • Vallavalitsus. Koroonaviiruse leviku tõttu tuleb ametnikega kohtumiseks vastuvõtuaeg eelnevalt kokku leppida. Soovitame suhelda lahendamist vajavates küsimustes telefoni või e-posti teel. Juhul kui on eelnevalt aeg kokkulepitud, siis palume Väike-Maarja vallamajja või teenuskeskusesse tulles kanda maski (palun pööra alati tähelepanu ka mujal liikudes maski korrektsele kandmisele), desinfitseerida käsi, hoiduda kontaktpindade puutumisest ning hoida vähemalt kahemeetrist distantsi!
  • Üldhariduskoolid töötavad. Lapsevanemate ja külaliste sisenemine kooli hoonetesse on reeglina keelatud. Õpilasi, kellel on köha või nohu või muud haigustunnused, kooli ei lubata. Huvitegevuse läbiviimisel tuleb lähtuda ning kinni pidada Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest.
  • Lasteaiad töötavad. Lapsevanemate sisenemine lasteasutusse on reeglina keelatud. Lapse üleandmine lasteasutuse töötajale toimub lapse ainult ühe vanema poolt lasteasutuse õuealal. Lapsi, kellel on köha või nohu või muud  haigustunnused, lasteasutusse vastu ei võeta. Lapsevanem lahkub lasteasutuse territooriumilt koheselt pärast lapse üleandmist ja vastuvõtmist. Huvitegevuse läbiviimisel tuleb lähtuda ning kinni pidada Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest.
  • Muusikakool töötab. Lapsevanemate ja külaliste sisenemine kooli hoonetesse on reeglina keelatud. Õpilasi, kellel on köha või nohu või muud haigustunnused, kooli ei lubata. Huvitegevuse läbiviimisel tuleb lähtuda ning kinni pidada Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest.
  • Noortekeskus töötab. Ruumide väljarentimine üritusteks ei toimu. Huvitegevuse läbiviimisel tuleb lähtuda ning kinni pidada Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest.
  • Raamatukogude lugemissaalid ja avalikud interneti punktid on avatud, kohustus on kanda maski.
  • Muuseum on avatud. Sissepääs ainult vaktsineerimise  või läbipõdemise tõendiga.
  • Kultuurimajad. Esitada tuleb COVID-tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.
  • Spordikeskused. Esitada tuleb COVID-tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.
  • Väike-Maarja hooldekodus. Alates 25.01.2022 toimub klientide külastus E-P kella 10.–17.30ni .Tubadesse külastus on lubatud, kui kliendi   tervislik seisund seda nõuab. Muudel juhtudel toimub kohtumine endiselt esimesel korrusel. Kohtumisele palume tulla tervena, täita tervisedeklaratsioon, kanda maski. Külastamiseks tuleb endiselt eelnevalt registreerida sotsiaaltöötaja numbril 510 3585. Päevas lubatakse külastusele kuni neli inimest. Lähedaste kohta saab informatsiooni tel  510 3585 või 501 6825. Pakke võetakse vastu helistades tel 510 5385.
  • Tammiku hooldekodus. Hooldekodu on külastajatele suletud. Pakke võetakse vastu.

Kohtumiseks videosilla abil vajalik eelnevalt aeg kokku leppida nr 32 53354 (hooldajad), 5197 2262 (juhataja).

• Päevakeskus on avatud.
  • Rakke ja Väike-Maarja sauna  külastades tuleb esitada COVID-tõend vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.