Siseminister Kristian Jaani külastas Väike-Maarja valda

Täna tegi siseminister Kristian Jaani visiidi Lääne-Virumaale. Pärast politsei ja pääste ühishoone külastust Rakveres võttis Jaani osa Päästekolledži päästja eriala lõpuaktusest Väike-Maarja seltsimajas ning seejärel kohtus Indrek Kesküla ja Hans Kruusimäega.

Üheskoos tehti jalutuskäik Väike-Maarja Sisekaitseakadeemia Väike-Maarja õppekeskuse harjutusväljakul. Harjutusväljak omab head potentsiaali laienemiseks ning korraliku pääste- ja politseiameti ühise õppelinnaku rajamiseks. Kristian Jaani sõnas, et ta on teadlik harjutusväljaku väljaehitamise vajadusest ning seda on vaja veelgi kvaliteetsema täiendõppe läbiviimiseks. Siseministri sõnul on valla toetus projektile väga tervitatav ning koostöö on parim alus projekti teostamiseks.

Seejärel võttis siseminister suuna ka Simunasse, kus külastas kohalikku vabatahtliku tuletõrje seltsi.