Madalseikluspargi idee võitis kaasava eelarve hääletuse

Väike-Maarja valla kaasava eelarve rahvahääletusel sai enim hääli idee rajada Rakke kooli juurde madalseikluspark. Võiduideele andis oma poolthääle 231 inimest.

Teisele kohale tuli 128 häälega discgolfi väljaku rajamine Simunasse ja kolmandale kohale 111 häälega idee rajada Vao külasse tasakaalurada. Ettepanek Simuna kooli juurde välijõusaali rajamiseks kogus 44 häält.

Neljandat korda toimunul kaasava eelarve rahvahääletusel osales 514 inimest.

Ideid kaasava eelarve kasutamiseks sai esitada 13. septembrist kuni 10. oktoobrini. Laekus neli ettepanekut, mis komisjoni otsusega suunati ka rahvahääletusele. Iga hääletusel osaleja sai hääletada ühe endale meelepärase idee poolt.

Väike-Maarja valla kaasavas eelarves on idee teostamiseks 15 000 eurot. Võiduidee viiakse ellu 2022. aastal.