Alustas uus teedespetsialist

Tänasest on Väike-Maarja vallavalitsuses tööl uus teedespetsialist Aivar Lainjärv.

Aivar Lainjärv on lõpetanud Avinurme Keskkooli ja Tallinna Tehnikaülikooli masinaehituse eriala.

Varem on ta muuhulgas töötanud Lääne-Virumaa Keskkonnateenistuse juhatajana, Vinni Vallavalitsuses teede- ja ühistranspordinõunikuna ning Mustvee vallavanemana. Ta on olnud ka Sõmeru Vallavolikogu esimees ja on praegu Mustvee Vallavolikogu liige.

Lainjärve esimesteks tegevuseks on kootööpartnerite ja tööpiirkonnaga tutvumine, aga peagi tuleb mehel hakata tegelema kevadiste teetööde hangete ettevalmistamisega.

Teedespetsialisti töövaldkond hõlmab kõike mis on seotud teedega: hooldus, remont, liiklusmärgid jne. Samuti ühistranspordi ja õpilasliinide vajaduste kaardistamine ja korraldamine koostöös haridusasutustega.