Tule vabatahtlikuks!

Palun tule aita meid kõiki, et koroonaviiruse puhang ja tagajärjed oleksid võimalikud väikesed!

Kutsume üles registreerima ennast vabatahtlikuna abiliseks Väike-Maarja valla hooldekodudesse (Väike-Maarja alevikus ja Tammiku külas) ning koduteenindusse. Hetkel, 20. märtsil, saame hakkama. Kuid vajame vabatahtlikke juhul, kui meie tänased tublid töötajad haigestuvad ja meil tekib vajadus lisatööjõu järele.

Enne registreerumist veenduge, et:

• Teie tervislik seisund oleks hea.
  • Te poleks hiljuti Eestist väljas sõitnud.
  • Te järgite Maailma Terviseorganisatsiooni hügieenijuhiseid.

Kuidas aidata:

Täida registreerimisleht ja saada see ene.kinks@v-maarja.ee või küsi lisainfot 32 95 76.

• Lisa sooviavalduse juurde oma kontaktid.
  • Märgi lisainfona, mis kellaajad ja mis piirkonnad Sulle kõige enam sobivad (Väike-Maarja või Tammiku hooldekodu, milline piirkond Väike-Maarja vallas: Väike-Maarja lähiümbrus, Simuna lähiümbrus, Rakke lähiümbrus ja/ või Rakke lähiümbrus).

Positsioon, mida nõustud kohandama, on oma olemuselt rangelt vabatahtlik. Sellest tulenevalt täidad kõiki kohustusi vabatahtlikult ning seetõttu ei kuulu määratlemisele hüvitised ega töötasu. Kompenseerimisele kuuluvad üksnes eelnevalt kirjalikult kokku lepitud mõistlikud hüvitised.

Hoolitse vastutustundlikult nii enda kui teiste tervise ja turvalisuse eest. Nakatumise välistamiseks tarvilike meetmete rakendamine (muuhulgas näomaski ja kinnaste kasutamine, teiste inimestega lähedase füüsilise kontakti  vältimine) kuuluvad Sinu vastutusalasse, kuid loomulikult anname endast kõik, et neid ka Sinule võimalusel tagada).