Väike-Maarja Vallavalitsus

Aadress: Pikk 7 Väike-Maarja 46202
Telefon: 329 5750
Üld e-post: valitsus@v-maarja.ee
Reg-nr 75011694

Alates 1. juulist 2019 saab Väike-Maarja Vallavalitsusele saata üksnes e-arveid.

Arvelduskontod:
SEB pangas: EE151010502009482007
Swedbankis: EE622200221025205355

Tööaeg:
E kell 8.00-17.00
T-N kell 8.00-16.30
R kell 8.00-16.00
Lõuna kell 13.00-13.30


Nimi
 

Amet

Telefon

E-post

              

                Märkused/ vastuvõtt

Indrek Kesküla

Vallavanem

329 5751
510 7460

indrek.keskyla@v-maarja.ee

 

Maris Kõrgmäe

Vallasekretär

329 5753

maris.korgmae@v-maarja.ee

 

Peeter Rahnik

Õigusnõunik

329 5754

peeter.rahnik@v-maarja.ee

 

Annika Aun

Sekretär 

Järelevalvespetsialist

329 5750

annika.aun@v-maarja.ee

 

Piret Lükk

Teabespetsialist (Rakkes)

326 0870

piret.lykk@v-maarja.ee

 

Aare Treial

Haridusnõunik

329 5757

aare.treial@v-maarja.ee

 

Maire Haava

Kultuurinõunik

329 5760

maire.haava@v-maarja.ee

 

Kristel Kitsing

Meediaspetsialist

329 5759
534 99 629

kristel.kitsing@v-maarja.ee

 

Signe Sabas

Arendusnõunik

329 5766

signe.sabas@v-maarja.ee

 

Urmas Reinart

IT-juht

329 5765

urmas.reinart@v-maarja.ee

 


Sotsiaalosakond:

 

Ene Kinks

Sotsiaalosakonna juhataja

329 5761

ene.kinks@v-maarja.ee

E 13.30-16.00; N 9-13.00 ja 13.30-16.00; R 11-13.00

Tiia Kaselo 

Lastekaitsespetsialist

329 5762

tiia.kaselo@v-maarja.ee

E 13.30-16.00; N 9-13.00 ja 13.30-16.00; R 11-13.00

Eve Hiietamm

Sotsiaaltööspetsialist 

329 5763

eve.hiietamm@v-maarja.ee

E-R kell 8-15.30, lõuna kell 13-13.30.

Iga kuu 2. ja 3. neljapäeval Rakkes kell 8-13.00. Iga kuu 3. reedel kell14-16.00 Simunas.

Kersti Sepp

Juhtumikorraldaja

329 5764

kersti.sepp@v-maarja.ee

 E-R kell 8.30-16.00; lõuna kell 13-13.30

Ave Rosental

Psühholoog

505 5167

averosental@gmail.com

Asub Väike-Maarja tervisekeskuses II korrusel kabinetis 25. Vajalik eelregistreerimine. Vastuvõtt tasuta.


Rahandusosakond:

 

Maie Tiits

Rahandusosakonna juhataja

329 5771

maie.tiits@v-maarja.ee

 

Merili Veelmaa

Pearaamatupidaja

329 5770

merili.veelmaa@v-maarja.ee

 

Eevi Ennus

Raamatupidaja

329 5773

eevi.ennus@v-maarja.ee

 

Heli Vettik

Raamatupidaja

329 5772

heli.vettik@v-maarja.ee

 


Haldusosakond:

 

Kaarel Moisa

Abivallavanem

329 5767

kaarel.moisa@v-maarja.ee

 

Villo Müürsep

Ehitusnõunik

329 5768

villo.myyrsep@v-maarja.ee

 

Diana Seepter

Maanõunik 

329 5755

diana.seepter@v-maarja.ee

 

Leie Nõmmiste

Keskkonnanõunik

329 5756

5348 8787  

leie.nommiste@v-maarja.ee

 

Aivar Jalakas

Taristuspetsialist

329 5758

aivar.jalakas@v-maarja.ee

PUHKUSEL 28.10.-01.11.2019

Ruth Palmiste

Väike-Maarja kalmistumeister

516 1809

 

 

Mirjam Kesküla

Simuna kalmistumeister

524 7944

 

 

Aili Uustalu

Ao kalmistumeister

524 6501

 

 

Vallavalitsuse koosseis

  • Indrek Kesküla - vallavanem
  • Kaarel Moisa  - vallavalitsuse liige
  • Urmas Reinart  - vallavalitsuse liige
  • Leie Nõmmiste - vallavalitsuse liige
  • Piret Lükk - vallavalitsuse liige
Toimetaja: KRISTEL KITSING