Komisjonid


Nimi


Amet


Telefon


E-post


Juhatus:

   Hans Kruusamägi

Volikogu esimees

      514 5021                hans@v-maarja.ee

Külli Urbas 

Volikogu 
aseesimees

508 3308

kylli@kaarmakt.ee

  Priit Kõlu

Revisjonikomisjoni
esimees

 515 7345

   priit.kolu@gmail.com

 Avo Part

Majanduskomisjoni esimees

505 0276

 avo@joosand.ee

 Reet Reimann

Hariduskomisjoni esimees

5664 4183

 reetreimann@gmail.com

 Riina Gull

Sotsiaalkomisjoni esimees

513 1419

 riina.gull@gmail.com  

 Tarmo Rebane

Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjoni esimees

 
506 2039

 tarmoren7@gmail.com

  • Volikogu juhatusse kuuluvad volikogu esimees, aseesimees ja alatiste komisjonide esimehed.


Revisjonikomisjon:

 Priit Kõlu

Esimees

 515 7345

  priit.kolu@gmail.com

 Ülo Teder

Aseesimees

 529 3216

  ylo@natural.ee

 Arvi Rotka

Liige

5662 5637

  arvirotka@gmail.com


Majanduskomisjon:

 Avo Part

Esimees

505 0276

 avo@joosand.ee

 Mart Pruul

Aseesimees

5596 4614

 mart.pruul@gmail.com

Ott Läänemets 

Liige

5650 8357

 ott@avispeamees.ee

Vahur Elbre 

Liige

5649 6651

 vahurel.oy@gmail.com  

 Kalju Erras

Liige

514 5033

 kalju.erras@graanulinvest.com  

 Joel Randveer

Liige

5668 7763

 joel192@hot.ee

 Ülo Teder

Liige

 529 3216

 ylo@natural.ee  

 Rein Kerem

Liige

 505 6179

 rein.kerem@gmail.com  

 Arvi Rotka

Liige

5662 5637

         arvirotka@gmail.com  

 Külli Urbas

Liige

 508 3308

 kylli@kaarmakt.ee  

Jorma Liivalaid

Liige

5669 4373

jorma.liivalaid@gmail.com


Sotsiaalkomisjon:

 Riina Gull

Esimees

 513 1419  

 riina.gull@gmail.com  

 Mall Lepiksoo

Aseesimees

 528 5225

 mall.lepiksoo@mail.ee    

 Luule Matrov

Liige

 506 1803 

 luule.matrov@gmail.com  

 Riina Rajaste

Liige

5382 2369

 rajasteriina@gmail.com  

 Merike Adamson

Liige

 512 1216

 merike1604@hotmail.com

Maret Hiire 

Liige

5657 7903

maret.maemoisa@gmail.com

 Anne Põldmaa

Liige

 51972262

anne.poldmaa@mail.ee

 Siiri Roos

Liige

5300 3704

 siiri.roos.001@mail.ee  

 Terje Amor

 Liige 

5656 5577

 terjeamor@gmail.com  

 Irina Uuk  

 Liige 

508 2414

 irinauuk@gmail.com

       


Hariduskomisjon:

Reet Reimann

Esimees

5664 4183

 reetreimann@gmail.com  

Priit Kõlu  

Aseesimees 

515 7345

priit.kolu@gmail.com     

Marje Eelmaa

Liige

 505 3775

 marje.eelmaa@vmg.v-maarja.ee

 Merje Leemets

Liige

 520 2921

kiltsipk@kiltsimois.ee      

 Kaja Põldmaa

Liige

5564 5414

          info@simunakool.ee   

 Igmar Matto 

Liige

5865 2060

   igmar@rakke.edu.ee  

  Vallo Taar

Liige

 503 1910

 muusikakool@v-maarja.ee   

Tiia Mänd  

Liige

 520 0387

  tiiamnd@gmail.com  

 Elve Kull

Liige

 551 3871

           lasteaed@rakke.ee

 Liselle Tombak  

Liige

5562 2887

 liselle.tombak@gmail.com

Taimi Talpas-Taltsepp

Liige

 525 7561

 noortekeskus@rakke.ee  

   Sven Kesler

Liige

 505 3340

             sven@meyris.eu


Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjon:

 Tarmo Rebane

Esimees

 506 2039

 tarmoren7@gmail.com

 Siret Stoltsen

Aseesimees

5666 1951

 stenmon@hot.ee

 Kaur Salus

Liige

5647 8105

 kaursalus@gmail.com  

 Enno Eilo

Liige

 515 3228

 ennoeilo@gmail.com    

 Hando Kuntro

Liige

 526 4952

  handokuntro@gmail.com  

 Kristel Lehtme

Liige

 325 5035

 kristel.lehtme@v-maarja.ee  

 Rene Põllumaa

Liige

5569 2792

  kultuurikeskus@rakke.ee   

 Tauno Ojasaar

Liige

 518 4964

 tauno@ojasaar.eu  

 Andri Part

Liige

 526 3010

 partandri@gmail.com  

 Jane Kool

Liige

 518 4071

 spordikeskus@v-maarja.ee  

Mary Tammet

Liige

 514 3011 

marytammet@gmail.com