Komisjonid

Juhatus

Hans Kruusamägi

Volikogu esimees

514 5021

hans@v-maarja.ee

Külli Urbas 

Volikogu 
aseesimees

508 3308

kylli@kaarmakt.ee

Priit Dieves

Revisjonikomisjoni
esimees

5880 2443

priit.dieves@gmail.com

Alo Põldmaa

Majanduskomisjoni esimees

505 3121

alo@poldmaa.ee

Tanel Kümnik

Hariduskomisjoni esimees

5698 9928

tanelkymnik@gmail.com 

Riina Gull

Sotsiaalkomisjoni esimees

513 1419

riina.gull@gmail.com

Enno Eilo

Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjoni esimees

515 3228

ennoeilo@gmail.com

Volikogu juhatusse kuuluvad volikogu esimees, aseesimees ja alatiste komisjonide esimehed.

Revisjonikomisjon

Priit Dieves

Esimees

5880 2443

priit.dieves@gmail.com

Andero Põllu

Aseesimees

5340 0697

polluandero@gmail.com

Rein Kerem

Liige

505 6179

rein.kerem@gmail.com

Majanduskomisjon

 Alo Põldmaa

Esimees

5053121

alo@poldmaa.ee

 Tarmo Rebane

Aseesimees

506 2039

 tarmoren7@gmail.com

Vahur Elbre 

Liige

5649 6651

 vahurel.oy@gmail.com  

 Priit Kõlu

Liige

515 7345

priit.kolu@gmail.com

 Kulle Põldmaa

Liige

515 7741 saarelt@estpak.ee

Reet Reimann

Liige

5664 4183 reetreimann@gmail.com

 Rein Kerem

Liige

 505 6179

 rein.kerem@gmail.com  

 Mati Einmann

Liige

504 2507 mati.einmann@parnusadam.eu

Jorma Liivalaid

Liige

5669 4373

jorma.liivalaid@gmail.com

Hariduskomisjon

Tanel Kümnik

Esimees

5698 9928 

tanelkymnik@gmail.com 

Helen Potman

Aseesimees 

525 6938 

potmanhelen@gmail.com 

Marje Eelmaa

Liige

 505 3775

 marje.eelmaa@vmg.v-maarja.ee

 Kaja Põldmaa

Liige

5564 5414

          info@simunakool.ee   

Elle Alber

Liige

 

ellealber@gmail.com   

  Vallo Taar

Liige

 503 1910

 muusikakool@v-maarja.ee   

Tiia Mänd  

Liige

 520 0387

  tiiamnd@gmail.com  

 Elve Kull

Liige

 551 3871

           lasteaed@rakke.ee

Sandra Laas

Liige

 5804 1714

sandra.laas1@gmail.com  

Priit Dieves

Liige

5880 2443

priit.dieves@gmail.com 

Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjon:

 Enno Eilo

Esimees

 515 3228

ennoeilo@gmail.com

 Siret Stoltsen

Aseesimees

5666 1951

 stenmon@hot.ee

Mary Tammet

Liige

514 3011

marytammet@gmail.com    

Heili Tammus

Liige

5340 5718

heili.tammus@gmail.com

Veiko Kabral

Liige

502 8176

veiko.kabral@gmail.com

Mihkel Mehiste

Liige

5349 8640

mihkel.mehiste@gmail.com

Rene Põllumaa

Liige

 518 4964

rene.pllumaa1@gmail.com

 Andri Part

Liige

 526 3010

 partandri@gmail.com  

Egne Liivalaid

Liige

5648 7949

egne.liivalaid@vmg.v-maarja.ee  

Sotsiaalkomisjon

Riina Gull

Esimees

513 1419

riina.gull@gmail.com

Külli Urbas

Aseesimees

508 3308

kylli@kaarmakt.ee  

Kalev Õim

Liige

5595 2562

kalev82@hotmail.com

Riina Rajaste

Liige

5382 2369

rajasteriina@gmail.com

Merike Adamson

Liige

512 1216

merike1604@hotmail.com

Anne Põldmaa

Liige

5197 2262

anne.poldmaa@mail.ee

Anneli Mikiver

Liige

5662 5070

vendo@hot.ee

Signe Kadastik

Liige

5559 8764

signe.kadastik@mail.ee

Irina Uuk

Liige

508 2414

 irinauuk@gmail.com