26.07.21

Väike-Maarja Vallavalitsus

Aadress: Pikk 7 Väike-Maarja 46202
Telefon: 329 5750
Üld e-post: valitsus@v-maarja.ee
Reg-nr 75011694

 Alates 1. juulist 2019 saab Väike-Maarja Vallavalitsusele saata üksnes e-arveid.

Arvelduskontod:
SEB pangas: EE151010502009482007
Swedbankis: EE622200221025205355

Coop Pank: EE084204278617214305


Tööaeg:
kell 8.00-17.00
T-N kell 8.00-16.30
kell 8.00-16.00
Lõuna kell 13.00-13.30

 


Nimi
 

Amet

Telefon

E-post

              

                Märkused/ vastuvõtt

Indrek Kesküla

vallavanem

329 5751
510 7460

indrek.keskyla@v-maarja.ee

 

 

KANTSELEI

Maris Kõrgmäe

vallasekretär

andmekaitsespetsialist

329 5753

maris.korgmae@v-maarja.ee

 

Peeter Rahnik

jurist

329 5754

peeter.rahnik@v-maarja.ee

 

Annika Aun

vallasekretäri abi (0,5)

329 5750

annika.aun@v-maarja.ee

PUHKUSEL 08.07.-29.07.2021

Piret Lükk

vallasekretäri abi (0,5)

329 5773

piret.lykk@v-maarja.ee

 

Kristel Kitsing

meediaspetsialist

329 5759
5349 9629

kristel.kitsing@v-maarja.ee

PUHKUSEL 28.06.-30.07.2021

 

HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND

Deili Matson

osakonnajuhataja

329 5757

deili.matson@v-maarja.ee

 

Maire Haava

kultuurispetsialist

329 5760

5557 7480

maire.haava@v-maarja.ee

 

 

SOTSIAALOSAKOND

Ene Kinks

 osakonnajuhataja

329 5761

5381 1666 

ene.kinks@v-maarja.ee

E 13.30-16.00; N 9-13.00 ja 13.30-16.00; R 11-13.00

Tiia Kaselo 

lastekaitsespetsialist

329 5762

5919 9725

tiia.kaselo@v-maarja.ee

E 13.30-16.00; N 9-13.00 ja 13.30-16.00; R 11-13.00

PUHKUSEL 28.06.-30.07.2021

Eve Hiietamm

toetuste menetleja

329 5763

eve.hiietamm@v-maarja.ee

E-R kell 8-15.30, lõuna kell 13-13.30.

Iga kuu 2. ja 3. neljapäeval Rakkes kell 8-13.00. Iga kuu 3. reedel kell14-16.00 Simunas.

Kersti Sepp

juhtumikorraldaja

329 5764

kersti.sepp@v-maarja.ee

 E-R kell 8.30-16.00; lõuna kell 13-13.30

Ave Rosental

psühholoog

505 5167

averosental@gmail.com

Asub Väike-Maarja tervisekeskuses II korrusel kabinetis 25. Vajalik eelregistreerimine. Vastuvõtt tasuta.

Marin Prits

sotsiaaltöötaja (Väike-Maarja piirkond, Triigi, Eipri)

520 1930

 

Tööaeg E–R kell 8.00–16.30

Merike Adamson

sotsiaaltöötaja (Kiltsi, Vao, Pikevere)

512 1216

 

Tööaeg E–R kell 8.00–16.30

Anne Terner-Boiko

sotsiaaltöötaja (Rakke)

529 6752

 

Tööaeg E–R kell 8.00–16.30

Merje Sapelson

avahooldustöötaja (Väike-Maarja, Koonu, Pandivere, Aburi

506 1803

 

Tööaeg E–R kell 8.00–16.30

Riina Rajaste

avahooldustöötaja (Simuna)

5382 2369 

 

Tööaeg E–R kell 8.00–16.30

Terje Amor

avahooldustöötaja (Rakke)

5656 5577

 

Tööaeg E–R kell 8.00–16.30

 

RAHANDUSOSAKOND

Mairi Uiboaed

osakonnajuhataja

329 5771

mairi.uiboaed@v-maarja.ee

 

Merili Veelmaa

pearaamatupidaja

329 5770

merili.veelmaa@v-maarja.ee

 

Heli Vettik

raamatupidaja

329 5772

heli.vettik@v-maarja.ee

 

Piret Lükk

registripidaja (0,5)

329 5773

piret.lykk@v-maarja.ee

 

 

ARENDUS- JA PLANEERIMISOSAKOND  

Ene Preem

osakonnajuhataja

329 5766

523 9550

ene.preem@v-maarja.ee

 

Heli Aade

ehitusspetsialist

329 5768

524 9112

heli.aade@v-maarja.ee

 

Diana Seepter

maakorraldusspetsialist

329 5755

diana.seepter@v-maarja.ee

 

Leie Nõmmiste

keskkonna- ja hankespetsialist

329 5756

5348 8787  

leie.nommiste@v-maarja.ee

 

arendus- ja turismispetsialist

 

 

Annika Aun

järelevalvespetsialist (0,5)

329 5750

annika.aun@v-maarja.ee

 

 

IT-OSAKOND

Urmas Reinart

IT-juht

329 5765

urmas.reinart@v-maarja.ee

 

Kairo Pohlak

IT-tugispetsialist (0,5)

 

kairo.pohlak@v-maarja.ee

 

 

VALLAVALITSUSE KOOSSEIS

  • Indrek Kesküla - vallavanem
  • Ene Kinks  - vallavalitsuse liige
  • Urmas Reinart  - vallavalitsuse liige
  • Leie Nõmmiste - vallavalitsuse liige
  • Piret Lükk - vallavalitsuse liige

 

Toimetaja: KRISTEL KITSING