Seoses COVID-19 positiivse leiuga  Väike-Maarja vallas on Väike-Maarja vallavalitsus võtnud viiruse leviku tõkestamiseks kasutusele ajutised meetmed. Kodanike vastuvõtt Väike-Maarja vallavalitsuses toimub vaid ametnikega eelneval kokkuleppel. Kontaktid siit.

Väike-Maarja hooldekodus võetud Covid-19 proovid osutusid negatiivseteks

05.06.2020

Väike-Maarja Vallavalitsuseni jõudnud esialgsete andmete kohaselt on kõik Väike-Maarja hooldekodus võetud Covid-19 testid positiivselt negatiivsed.:) Siiski olukorra tõsidust arvestades koguneb veel täna õhtul online´s valla kriisikomisjon, et hin...  Loe edasi »

VÄIKE-MAARJA VALD

Väike-Maarja vald on vaimu ja väega tegutsev paikkond –  tegus, hooliv ning meeldiva elu- ja töökeskkonnaga.

TEGUS – noorte arv ei vähene, haridus ja kultuur on väärtustatud, valla elanikud on positiivse ellusuhtumisega ja osalevad aktiivselt kogukondade tegevuses.

HOOLIV – Väike-Maarja vald on hea ja turvaline elupaik. Kogukonnad on ühtehoidvad. Valla poolt pakutavad teenused on elanikke ja organisatsioone toetavad.

MEELDIV ELU- JA TÖÖKESKKOND – heakorrastatud avalikud alad, kaunis looduskeskkond, kättesaadavad teenused, jätkusuutlikud ettevõtted ja piisav arv töökohti.

Sõnalt väikses, aga vaimult suures vallas on suur kontsentratsioon värskete mõtetega inimesi, kes tahavad elada kaasaegses ja huvitegevust väärtustavas omavalitsuses ning kellel on pideva arengu elluviimiseks hoogu ja energiat.

Toimetaja: KRISTEL KITSING

Sotsiaalmeedia

Georg Lurich

Nädala eelinfo

23. nädal

29.05.2020

Statistika

Rahvaarv: 5876
Pindala: 682,43 km²
Suurim asula: Väike-Maarja (1566)
Koole: 6
Lasteaedu: 3
Külasid: 64
Huvikoole: 1