« Tagasi

Algab kogu Lääne-Virumaad hõlmav seiklusorienteerumine

29. septembrist kuni 21. oktoobrini toimub Lääne-Virumaa seiklusorienteerumine, mis kutsub inimesi tundma rõõmu vabas õhus liikumisest ja loob võimaluse külastada kohti, kuhu seni võib-olla pole sattutudki. Seiklusorienteerumises osalevad kõik kaheksa Lääne-Virumaa omavalitsust.

Seiklusliikumise põhimõte on väga lihtne: saad valida endale sobiva raja, tempo, liikumisvahendi – osa radu on läbitavad jalgrattaga, tõukerattaga jms – kaaslased ja päeva, millal liikuda.

Võta rajale kaasa kaardid koos küsimuste ning lisainfoga. Vastused küsimustele leiad orienteerumispunktides kohapeal. Punktid on märgistatud oranži-valge tähisega, kohapeal on ka komposter lehe märgistamiseks.

Kaardid ja muu vajaliku saad ise välja printida või võtta kindlatest kohtadest. 
Kohad Lääne-Virumaal, kust saab orienteerumismaterjali

Väike-Maarja vallas on kaks orienteerumisrada  – Väike-Maarjas ja Rakkes. 
Küsimuste-vastuste lehed on kättesaadavad alates 29. septembrist:
Väike-Maarja spordihoonest (Pikk 1, Väike-Maarja, E-R 13.00-21.00, L, P 12.00-18.00; kontakt: Jane Kool, tel 518 4071);
Rakkes Rakvere-Tartu maantee ääres asuvast Krooningi tanklast (Mäe 14, Rakke, E-P 9.00-20.00; kontakt: Janar Rückenberg, tel 529 4954).

Seiklusorienteerumise ülesannete vihik 

Info on leitav kohalike omavalitsuste kodulehtedelt, www.virol.ee lehelt või Facebookis Lääne-Viru seiklusorienteerumine. Info lisatakse jooksvalt.  

27. oktoobril toimub Rakveres lõpuorienteerumine ning auhinnaloos kõigi osalejate vahel. Kogunemine Rakvere spordikeskuse ees (Kastani pst 12, Rakvere).

Seiklusorienteerumist korraldab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit koostöös kohalike omavalitsuste ja Lääne-Viru Tervisenõukoguga.

Aktiivset ja seikluslikku liikumist ning põnevaid avastusi!