Anne Veski toetusel käivitub konkurss Annetekoda

2019. aastal käivitub esmakordselt üleriigiline konkurss-festival Annetekoda, mis kutsub Eesti inimesi esitlema oma annet laiemale publikule. Festivali loomise idee sündis Eesti Kultuuri Koja ja Muusikute fondi PLMF koostöös väärtustamaks igat inimest ning temas peituvat annet.

Annetekoja eelvoorud toimuvad üle Eesti 13.07-25.08 erinevates kultuurikeskustes ning festivali patrooniks on Anne Veski.

Oodatud on igas vanuses anded kõikidelt erialadelt – rahvakunstid, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, kunst, tants, luule jne. Osaleda võivad need, kes juba tegutsevad mõnes valdkonnas, kui ka need, kes pole saanud erinevatel põhjustel siiani oma annet esitleda.

Osalemiseks on vaja saata kaheminutilised videomaterjalid (lubatud ka mobiiltelefonivariant) oma andest 20. juuniks seltsimaja@v-maarja.ee, pidades silmas, et oma annet tuleb esitleda väljavalituks osutudes kultuuriasutuse laval.

Lõppesitlus - finaal parimatele toimub septembris Tallinnas. Esimesed viis žürii poolt välja valitud ande-esitlust saavad rahalise auhinna.

Lääne-Virumaa eelvoor toimub Väike-Maarja Seltsimajas 26. juulil kell 18.00.

Lisainfo on nähtav www.kultuurikoda.eu