Noortelaager keskendub turvalisusele meie ümber

17-19. augustil toimub endise Lahu algkooli juures Väike-Maarja valla noortevolikogu ning noortekeskuste koostöös suvelaager "Turvalisus meie ümber", mis keskendub enesearengu, turvalisuse, koostöö ja hoolimise teemadele.

Suvelaagris toimub nende kolme päeva jooksul erinevad töötoad, lisaks sellele on igal õhtul oodata inspireerivaid esinejaid, toimub palju mänge ning kogu tegevus on põimitud palju meeskonnatööga. Viimasel päeval toimub võistlusorienteerumine, kus tuleb varasemalt õpitud teadmisi kasutada.

Laagri idee tekkis eelmisel aastal läbi viidud noortele mõeldud küsitlusest, kus noored soovisid rohkem laagreid ning kogu valla noortega aega veeta. Suvelaager annab noortele võimaluse arendada endas erinevaid oskusi ja rääkida kaasa valla asjades. Samuti on laager üks hea võimalus tutvuda erinevate inimestega üle valla. Laagri eesmärgiks on noorte teadvuse tõstmine turvalisusest ning sellega kaasnevatest probleemidest ja lahendustest, valla suurema ühtsustunde loomine.

Ootame laagrisse noori alates 12. eluaastast. Laager on kõigile osalejatele tasuta, noortele on tagatud toitlustus ja transport suurematest asulatest.

Registeerimiseks ning lisainfo saamiseks palun kirjutage: vmvnvk@gmail.com 

Rohkem infot leiab ka Väike-Maarja valla noortevolikogu instagrammist ja facebookist.

Suvelaagrit toetab Eesti Noorteühenduste Liit, Viru Õlu, OÜ La Muu, Luureretked, Unilever, Bambona, Rummu Adventurecenter, Park Minigolf, AS Maris Gilden ja paljud teised.

 

Laagri korraldajad Maris Praats, 53 01 4900; Aare Treial, 506 5421.

Info laagrist Timo Kalter, 53 02 092.