« Tagasi

Laskmises tulid juunioride medalite täiskomplekt ka Lääne-Virumaale!

3.-5. juulini toimusid Elvas Eesti Meistrivõistlused laskmises juunioridele (s. 2000 ja hiljem) ning ka meie maakonna laskureid kutsuti autasustamisele.

Püstoliharjutustes näitasid taset Väike- Maarja laskurid.

Püstoliharjutuses 30+30 lasku spordipüstolist tegi harjutuse esimeses pooles tugeva isikliku rekordi 7 silmaga Õnne-Liisi Viidas, kes jäi ka selle tulemusega peale esimest poolt liidriks. Teine pool nii edukalt küll ei läinud, aga stabiilne laskmine tagas kokkuvõttes kuldmedali. Teine koht jäi 4 ja kolmas 7 silma kaugusele.

Õnne-Liisile toeks oli ka alles 14 aastane Kati-Ly Randviir, kes tegi ka tugeva isikliku rekordi ja võitles end juunioride arvestuses tublile 5. kohale,  jättes seljataha mitmed staažikad laskurid.

Õnne- Liisil teine harjutus 20+20+20 lasku standardpüstolist kiirlaskmise variandis küll nii hästi ei läinud, aga stabiilsus tagas ka siin pronksmedali, kuld jäi 5 silma kaugusele.

Noormeeste poolt esindas Jaanus Laidus Tamsalust.Viimasel võistluspäeval võitis Jaanus olümpiakiirlaskmise harjutuses tugeva isikliku rekordiga hõbemedali, kuigi meie maakonnas ei ole selle harjutuse treeningvõimalusi.