Väike-Maarja vald osales Eesti omavalitsuste suvemängudel

7.-8. juulil peeti Haapsalus 43. Eesti omavalitsuste suvemängud.

Suvemängude üldkokkuvõttes selgitati välja parimad linnad ning parimad vallad kahes grupis: üle 8 000 elaniku ja kuni 8 000 elanikku.

Spordialad, millel võisteldi: kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, petank, mälumäng, tennis, köievedu, discgolf ja juhtide võistlus.

Väike-Maarja vald osales viiel alal: kergejõustikus, juhtide võistluses, discgolfis, köieveos ja jalgrattakrossis.

Valdade II grupis (kuni 8000 elanikku) tuli Väike-Maarja vald alade kokkuvõttes 9. kohale. Hästi läks köieveos, kus valla võistkond saavutas kokkuvõttes II koha. Köieveo meeskonda kuulusid:Argo Aonurm, Jüri Kaskema, Sten Karro, Priit Beljaev, Kalev Õim, Andres Kruusamägi ja kapten  Aare Prants. Vallavanem Indrek Kesküla tuli juhtide võistluse üldvõitjaks.

Suvemängud korraldas Eestimaa Spordiliit Jõud koostöös Haapsalu Linnavalitsuse ja Lääne Maakonna Spordiliiduga „Läänela".

Tulemused