Väike-Maarja valla fotokonkursi parimad on selgunud

Valla fotokonkursile „Vaimu ja väega Väike-Maarja vald" laekus umbes 150 fotot. Parimate autorite tunnustamine leidis aset valla 27. aastapäeval Simuna rahvamajas.

Fotokonkursi korraldaja Väike-Maarja vallavalitsuse meediaspetsialist Kristel Kitsing tänab kõiki hobi- ja elukutselisi fotograafe, kes vallavalitsusega oma elamusi jagasid. „Päris põnev oli jälgida, mida valla inimesed peavad oluliseks, jäädvustamist väärivaks," sõnas Kitsing, lisades, et hea pilt räägib enam kui tuhat sõna ja fotode läbi saame kõigile näidata, kui kaunis on Väike-Maarja vald.

Loodusfotode kategoorias osutus parimaks Kairo Kiitsaku Avanduse raba lähistel tehtud foto, objektidest pildistas parima kaadri Raul Raitšuk, tuues pildile Vao mõisa tuuleveski ilu. Inimese tegevuses püüdis kõige paremini kaadrisse Tanel Vaarma ja eripreemia „Ehedus" pälvis Liis Niinemetsa foto „Roosa uks".

Parimaid autoreid premeeriti Põhjakeskuse kinkekaartidega Väike-Maarja valla 27. aastapäeval Simuna rahvamajas.
Väike-Maarja vallavalitsuse polt korraldatud fotokonkurss vältas 15. novembrist kuni 9. detsembrini. Parimad selgitasid välja Väike-Maarja vallavalitsuse ametnikud  Urmas Reinart, Ene Kinks, Signe Sabas, Aivar Jalakas, Kristel Kitsing.