Väike-Maarja vallamajas ja raamatukogus on üleval uus näitus

Väike-Maarja vallamaja teise korruse ja raamatukogu seinu katavad Aili Kepsi looduspildid. Näitus jääb üles veebruari lõpuni.
 
Aili Keps elab Kännukülas ja on juba 16 aastat pensionil. Sõbrannad on temalt küsinud, et kas pensionipõlv on igav ja et millega ta oma päevi täidab. „No vabandage! Igavusest on asi kaugel, sest hobisid on nii palju," vastab ta.
 
Mõned viimased aastad on ta igapäevaaskelduste kõrvalt proovinud kätt käsitöödega. Algul  erinevaid paberpunutisi tehes, siis lilli maalides ning nüüd tegeleb loodusmaalidega. Sõbrannade soovitusel on ta pakkunud oma töid näitusteks, mis on ka lahkelt vastu võetud. „On ääretult hea tunne, kui mu tööd ka teistele meeldivad."
 
Aili maalib akrüülvärvidega joonestuspaberile ja on iseõppija, saades inspiratsiooni YouTube´ist, kus on õpetusi igaks elujuhtumiks. Aili Keps on terve elu elanud teadmisega, et ta ei oska joonistada, aga maalimine ja joonistamine ongi tema sõnul kaks hoopis erinevat asja. „Tulge minu töid vaatama ja kui keegi sellest nüüd ka julgust sai, siis proovige aga!"