Väike-Maarja vallas ja Tamsalus alustas tööd uus noorsoopolitseinik

11. veebruarist töötab Väike-Maarja vallas ja Tamsalu linnas noorsoopolitseinikuna Jaanika Künnapuu.

„Järvamaalt pärit, aga viimased seitse aastat Väike-Maarja vallas elanud, tunnen ennast juba kohaliku inimesena," sõnas Künnapuu.

Väike-Maarjaga seob teda nelja-aastane töökogemus. Sisekaitseakadeemia Päästekolledži Päästekoolis haldustalituse juhatajana. Seal said loodud esimesed kontaktid valla asutuste ja inimeste vahel. Seejärel liikus Jaanika Künnapuu tööle Paide politseijaoskonda patrullpolitseinikuks. Uus töökoht Rakvere politseijaoskonnas pakkus uusi väljakutseid ja võimaluse töötada kodule lähemal.

Noorsoopolitseiniku ametikoha eesmärk on eelkõige ennetada laste poolt ja laste suhtes toime pandavaid korrarikkumisi, tõkestada ja avastada süütegusid. Jaanika poole võib pöörduda ka teiste politseialast nõu või sekkumist vajavate muredega.

Kontakt: telefon 59190521, e-post: jaanika.kynnapuu@politsei.ee.