Väike-Maarja Vallavolikogu aprillikuu istung jääb ära

Arvestades Eesti Vabariigis väljakuulutatud eriolukorda ning vajadust aidata igati kaasa rahva tervise kaitsele ja kriisi lahendamisele, pidas volikogu esimees Hans Kruusamägi vallavanema ja vallavalitsuse töötajatega nõu ning otsustas 2020. aasta aprilli planeeritud vallavolikogu istungi edasi lükata.

„Lähtusin otsustamisel Vabariigi Valitsuse ja Ida-Eesti regionaalse kriisikomisjoni meeskonna suunistest ning tuginesin vestlusele, mille kohaselt pole päevakorda tulemas põletavaid teemasid," selgitas Kruusamägi.

Kruusamägi lisas, et nende vastuvõtmise edasilükkumine ei mõjuta Väike-Maarja valla igapäevast toimimist. "Ükski vallale vajalik eelnõu ei jää vastu võtmata. Täna lähtume aga Vabariigi Valitsuse ja Ida-Eesti regionaalse kriisikomisjoni meeskonna suunistest ja kutsun kõiki vallaelanikke üles tegema sama."