Valla arendusnõunikuna töötab Riinu Jaago

Alates 2. maist töötab Väike-Maarja valla arendusnõunikuna Riinu Jaago.

Väike-Maarjast pärit Riinu on lõpetanud Väike-Maarja gümnaasiumi ning omandanud kõrghariduse Estonian Business Schoolis, ettevõtluse ja ärijuhtimise erialal.

Arendusnõunikuna kuulub tema peamiste tööülesannete hulka valla arendustegevuste korraldamine ja koordineerimine.

Arendusnõuniku ametijuhend

Kuigi Riinu viimaste aastate töökogemus on erasektorist, ei ole avalikus sektoris töötamine talle üldsegi võõras. Nimelt on ta 4,5 aastat olnud seotud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega, kus ta puutus kokku ka Euroopa fondide rahastusega.

Pärast gümnaasiumi lõpetamist kolis Riinu Tallinna külje alla ning töötas Tallinnas kokku veidi üle 10 aasta. Viimase aasta on olnud ta tagasi „juurte juures", nagu ta ise ütleb. Praegu elab Riinu Rakvere lähedal. Ta on siiani oma Tallinnast eemale kolimise otsusega väga rahul ja hindab kõrgelt rahulikumat elukeskkonda.

Riinu Jaago valiti arendusnõunikuks viie kandidaadi seast.

Kontakt: telefon 329 5766, e-post: riinu.jaago@v-maarja.ee