Vest-Agderi stipendium ootab kandidaate

Lääne-Viru sõprusmaakond Vest-Agder Norrast annab üheteistkümnendat korda välja 25 000 (2500 EUR) Norra krooni suuruse stipendiumi Lääne-Virumaal tegutsevale kunstnikule või kultuuritegelasele.

Stipendiumi eesmärgiks on kaitsta ja edendada kultuuri- ja kunstikeskkonda maakonnas ning luua kohalikule kunstnikule  või kultuuritegelasele võimalus areneda. Stipendium jaguneb kuni kahe kandidaadi vahel.

Stipendiumitaotlus peab sisaldama kunstniku või kultuuritegelase isikuandmeid (sh pangakonto numbrit), loetelu 2018. aasta tähtsamatest töödest-projektidest ja kirjeldust stipendiumi kasutamise kohta. Taotlus peab olema vormistatud eesti ja inglise keeles.

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) ootab vabas vormis taotlusi märgusõnaga "Vest-Agderi kunsti­stipendium" 12. septemberiks kella 12-ks elektrooniliselt aadressil virol@virol.ee või postiaadressil F. R. Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere.

Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu juhatus valib esitatud kandidaatide seast vähemalt ühe inimese ning annab kandidaadi andmed edasi koostööpartneritele Norras.